Klimatyczne mieszkanie - czyli świeczki, świeczniki i lampiony

W każdym z nas tkwi cząstka romantycznej duszy. Warto odwołać się do niej, dekorując mieszkanie. Lampiony, świeczki i świeczniki to dodatki, dzięki którym wnętrza będą bardziej przytulne, a mieszkanie nabierze magicznego klimatu. W home&you znajdziecie piękne lampiony, świeczki i świeczniki. W najbliższy weekend drugi produkt kupicie 50% taniej!

Oświetlenie gra w naszych mieszkaniach bardzo ważną rolę. Świece, lampiony i świeczniki w ciągu dnia są dekoracją regału czy komody, wieczorami zaś odmieniają aranżację naszego domu i dodają mu romantycznej atmosfery. Kto z nas nie marzy o kolacji we dwoje przy blasku świec? Świetnym pomysłem są także cotton ball, czyli bawełniane kulki, wypełnione kolorowymi światełkami - stwarzają one niesamowitą atmosferę.

Lampiony są nie tylko dekoracją bożonarodzeniową. Coraz bardziej popularne stają się, jako ozdoba salonów. Rozświetlone kosze lampionów dodadzą tajemniczości i wspaniałej aury. Wieczór w takiej oprawie stanie się naprawdę magiczny. Warto również podarować lampion w prezencie komuś bliskiemu. Niezależnie od tego, czy ustawimy go na stole, komodzie czy na podłodze, będzie eleganckim dodatkiem.

Najbardziej znanym sposobem, by wprowadzić do mieszkania nieco romantycznego klimatu, są świece. Ich oprawą powinny być świeczniki. Świece są łatwo dostępne, pasują o każdej porze roku i potrafią zaskoczyć pięknem. Zapachowe pobudzają nasze zmysły i pomagają się zrelaksować.

Skorzystajcie z promocji, jaką oferuje sklep home&you - kupcie drugi produkt o 50% taniej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.