Jak ubrać choinkę na Święta Bożego Narodzenia

Zastanawiacie się jak ubrać choinkę by pięknie wyglądała? To istotne bo dla wielu z nas święta bez choinki są nieważne. W tym roku modne będą cztery kolory ustrojenia: złoto, srebro, biel i czerwień.

Choinka ubrana na biało

Biel od lat króluje na salonach. Styl skandynawski pomógł nam się z nim oswoić i pokochać na dobre. Choinka przystrojona na biało będzie wyglądać bardzo ascetycznie i subtelnie. Biel idealnie pasuje do drzewka bożonarodzeniowego ponieważ przywołuje w naszej pamięci obsypane płatkami śniegu jodły, świerki i cisy.

Jak choinkę przesadzić do ogrodu

Choinka na białoChoinka na biało Fot. Eurofirany

Choinka ubrana na złoto

Choinka w stylu glamour to propozycja dla tych, którzy chcą mieć eleganckie drzewko. Połyskujące bombki, złote łańcuchy, kokardy i gwiazdy sprawią że nasze choinka będzie wyglądać bardzo wytwornie.  Z pewnością taka choinka będzie główna ozdobą świątecznego wnętrza.

Choina w złocieChoina w złocie Fot. Eurofirany

Choinka ubrana na srebrno

Choinka ubrana w szlachetne srebrne dekoracje będzie bardzo romantyczna. Skute lodem zimowe dekoracje przepięknie ozdobią gałązki naszego drzewka. Tego rodzaju ozdoby dadzą  wrażenie delikatności i ulotności całej kompozycji.

Choinka ubrana na złotoChoinka ubrana na złoto Fot. Eurofirany

Jak modnie ubrać choinkę?

Trzymając się wciąż jednej tonacji warto wybrać dekoracje w kolorze Świętego Mikołaja. Zieleń choinki w zestawieniu z czerwonym kolorem to najbardziej popularna jej wersja.  Z łatwością znajdziemy wiele ozdób w takich barwach. Czerwone bombki, rajskie jabłuszka, girlandy, reniferki, aniołki zawsze dobrze będą wyglądały na naszej choince. Takie dekoracje na pewno spodoba się najmłodszym.

<B>Efektowne ozdoby choinkowe możesz wykonać sam. Proponujemy bombki z poinsecją.Są piękne i naturalne idealne na tegoroczną choinkę. </B><BR /> OZDOBY CHOINKOWE. Do zrobienia dekoracji potrzebne nam będą szklane bombki z  otworem i uszkiem. Efektowne ozdoby choinkowe możesz wykonać sam. Proponujemy bombki z poinsecją.Są piękne i naturalne idealne na tegoroczną choinkę.
OZDOBY CHOINKOWE. Do zrobienia dekoracji potrzebne nam będą szklane bombki z otworem i uszkiem.
 stars-for-europe.com

Co zrobić z choinką po świętach?


Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.