HIT: świece WoodWick z drewnianym knotem

Karolina Kielak/Ola Falkowska
28.05.2020 10:00
WoodWick to jedne z najbardziej rozpoznawalnych świec na całym świecie. W ofercie znajdziemy szeroką gamę wyjątkowych zapachów, które zadbają o stworzenie niesamowitego klimatu w mieszkaniu. Sprawdziliśmy, od czego zaczął się ten fenomen i gdzie kupimy świece WoodWick w najlepszych cenach.

WoodWick - co to za świece i skąd ich fenomen?

Choć na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwyczajne świece, są naprawdę wyjątkowe. Dlaczego? Świece WoodWick mają naturalny, drewniany knot, zaprojektowany przez Virginia Candle Company, który w trakcie palenia skwierczy jak drewno palone w kominku. To niesamowite! Żadne inne świece nie dają takiego efektu. WoodWick będą idealnym dodatkiem do romantycznego wieczoru we dwoje, nastrojowym dodatkiem przy czytaniu książki czy w czasie spędzonym z przyjaciółmi przy kieliszku wina. Drewniany knot gwarantuje dużo szybsze uwalnianie zapachu. 

Świece WoodWick pięknie wyglądają - każda wykonana z wosku sojowego oraz wysoce skoncentrowanych olejków zapachowych umieszczona jest w eleganckim, szklanym naczyniu z drewnianą przykrywką. Całość zapewnia intensywny, autentyczny zapach, który długo się utrzymuje. WoodWick mają bardzo długi czas palenia.

Czas palenia:

  • mała świeca - do 40 godzin;
  • średnia świeca - do 100 godzin;
  • duża świeca - do 175 godzin.

WoodWick - oferta

W ofercie amerykańskiej marki WoodWick znajdziemy nie tylko świece, ale też woski, miniświeczki z drewnianym knotem oraz zapachy do samochodu. Trwały i solidny zapach to fundament, który stanowi o jakości świecy.

WoodWick oferuje zapachy głębokie i intensywne. Mandarynka, cynamon, wanilia, lawenda, drzewo sandałowe oraz wiele, wiele innych - każdy znajdzie zapach idealny dla siebie.

Świece pachną tak intensywnie, że ich aromat utrzymuje się w mieszkaniu przez wiele dni. Choć cena świec nie jest najniższa, naprawdę warto je mieć. Korzyści wynagradzają wszystko. Świece kupimy w przedziale cenowym od 40 złotych do nawet 150 złotych.

Więcej o: