Jak obniżyć rachunki za prąd? Wystarczy wymiana okien i drzwi

Z roku na rok rosną koszty ogrzewania domu. Choć nic nie możemy zrobić, by ceny prądu nie rosły, to istnieje sposób na obniżenie kosztów ogrzewania. Najskuteczniejszą metodą jest wymiana okien i drzwi. Z pozoru może się wydawać, że to kosztowna inwestycja, ale pozwala sporo zaoszczędzić. Zwłaszcza że tylko teraz można skorzystać z największej promocji w roku.

Jak zmniejszyć koszty ogrzewania domu - wymiana okienJak zmniejszyć koszty ogrzewania domu - wymiana okien Najlepsze okna do domu, fot. oknoplast.pl

Wysokie rachunki za prąd, zwłaszcza zimą, spędzają sen z powiek wielu z nas. I choć nie mamy wpływu na wzrost cen prądu, możemy skutecznie obniżyć wysokość rachunków. W jaki sposób? Jednym z najczęstszych powodów utarty ciepła w domu są nieszczelne okna i drzwi. Wymieniając je na nowe, nie tylko poprawiamy wygląd domu, ale przede wszystkim obniżamy rachunki za prąd. 

Wybierając okna do domu, w pierwszej kolejności zawsze należy zwrócić uwagę na ich jakość. Ceny okien zależą m.in. od producenta - mało znane marki będą znacznie tańsze, jednak oznacza to także słabszą jakość produktów. Najtańsze będą klasyczne, białe okna ze standardowym wyposażeniem, bez dodatkowych funkcji, takich jak choćby zabezpieczenie antywłamaniowe. To samo dotyczy drzwi, które powinny być solidnie wykonane i odpowiednio zabezpieczone. Wielu z nas zależy również na tym, by miały one wizjer. Niektórzy wybierają okna weneckie, które wpuszczają do domu światło, a jednocześnie pozwalają domownikom zachować prywatność. 

Jak więc połączyć jakość z przystępną ceną? Tylko teraz można skorzystać ze specjalnej promocji i kupić okna, drzwi, rolety oraz bramy garażowe taniej! Wymiana wszystkich tych elementów to niewątpliwie inwestycja na lata, dlatego tym bardziej warto pomyśleć o swoim domowym budżecie i zadbać o niższe rachunki. 

Aluminiowe drzwi zewnętrzne Tenvis AluhausAluminiowe drzwi zewnętrzne Tenvis Aluhaus Fot. oknoplast, materiały partnera

Promocja obowiązuje od 4 listopada do 15 grudnia 2019 roku. Rabat obejmuje systemy okienne, drzwi tarasowe, bramy garażowe Dekedo oraz rolety zewnętrzne. W ofercie znajdziemy także drzwi aluminiowe w systemach:

- Tenvis (model z zamkiem automatycznym, który zarygluje je w 3 punktach bez użycia klucza, drzwi można otwierać za pomocą smartfona, pilota czy czytnika linii papilarnych - gwarancja domu bezpiecznego);

- Elite z certyfikatem w klasach odporności RC2 i RC3, co pozwala dopasować drzwi do indywidualnych wymagań bezpieczeństwa.

Warto pamiętać, że to największa promocja w roku - im więcej produktów dobierzesz, tym mniejszy rachunek zapłacisz!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.