Obrazy na szkle - idealna dekoracja do nowoczesnych wnętrz

Białe ściany mają swój urok, ale nie chcemy, by nasze mieszkanie wyglądało nudno. Coraz częściej stawiamy na oryginalność, chcemy nieco ożywić i urozmaicić dekorację mieszkania. Strzałem w dziesiątkę są nowoczesne, bardzo efektowne obrazy na szkle. Zobaczcie, jak fenomentalnie się prezentują, nic więc dziwnego, że są tak popularne.

Duże, efektowne obrazy to doskonały sposób na dekorację ścian. Popularnością cieszą się obrazy na szkle akrylowym. Pasują do nowoczesnych wnętrz, są alternatywą dla tradycyjnych i często monotonnych dekoracji.

Obrazy na szkle - jakie są?

Obrazy na szkle zachwycają wzorami, kolorami. Mają piękny efekt połysku, żywe i bardzo głębokie kolory. Najczęściej przedstawiają abstrakcyjne wzory lub kwiaty. Do wnętrza, w którym zostają zawieszone wprowadzają mnóstwo klasy i elegancji.

Obraz na szkle w łazienceObraz na szkle w łazience Fot. Homebook, materiały partnera

Sprawdzą się w pokoju dziennym, salonie, łazience czy przedpokoju. Krajobrazy prezentowane na szklanych obrazach zachwycają. Powierzchnia obrazu jest gładka, łatwa do utrzymania w czystości i błyszcząca, dzięki czemu kolory są bardzo intensywne. Takie obrazy dają niesamowity efekt głębi, cechuje je wysoka odporność na wilgoć oraz trwałość koloru. Obrazy na szkle są odporne na działanie promienia ultrafioletowego, dzięki czemu mogą być eksponowane w miejscach nawet bardzo nasłonecznionych, na pewno nie zblakną.

Obrazy na szkleObrazy na szkle Fot. Homebook, materiały partnera, kolaż czterykąty

Wbrew pozorom szklane dekoracje nie są kruche. Obrazy tworzone są na solidnym szkle, któremu byle jakie stłuczenie na pewno nie grozi. Grafika zostaje nanoszona na odpowiedniej powierzchni szkła, dzięki czemu jest trwała i odporna na działanie detergentów, którymi będziemy obraz myć.

Wybraliśmy dla Was najpiękniejsze obrazy na szkle akrylowym. Są niesamowite!Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.