Lampy stojące do mieszkania. Klasyczne i nowoczesne modele do 400 zł

Trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez oświetlenia. Prócz tradycyjnych lamp wiszących, równie ważną funkcję pełnią lampy podłogowe. To one podkreślają charakter mieszkania, tworzą nastrój i atmosferę wnętrza. Modne i funkcjonalne lampy podłogowe nie muszą kosztować wiele. Wybraliśmy najmodniejsze modele lamp stojących, których cena nie przekracza 400 zł.

Lampy podłogowe w stylu nowoczesnym do 400 zł

Nowoczesne lampy do mieszkania do 400 zł.Nowoczesne lampy do mieszkania do 400 zł. Stylowe i tanie lampy podłogowe. Fot. okazje.info/Homebook

Oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów w aranżacji mieszkania. Tworzy styl i klimat wnętrza, dzięki czemu będzie bardziej przytulne i klimatyczne. Lampy podłogowe nie muszą być drogie. Specjalnie dla was wybraliśmy designerskie lampy stojące do 400 zł. Od kilku sezonów bardzo dużą popularnością cieszą się lampy w stylu industrialnym, które świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Ich zaletą jest nie tylko designerski wygląd, ale także wyjątkowa jakość i trwałość, dzięki czemu posłużą na długie lata.  

Lampy w stylu klasycznym do 400 zł

Lampy do mieszkania do 400 złLampy do mieszkania do 400 zł Klasyczne lampy podłogowe do 400 zł. Fot. Homebook/okazje.info

Klasyczne lampy do salonu do 400 zł? Okazuje się, że wybór oświetlenia w tej granicy cenowej jest całkiem duży. Wszystkie przedstawione modele łączy nietuzinkowy projekt, solidna konstrukcja i świetna cena. Na dodatek klasyczne lampy świetnie sprawdzą się w każdej aranżacji. Ponadczasowa klasyka i modne, oryginalne kształty sprawiają, że lampy nie tylko ożywią pomieszczenie, ale wprowadzą przytulną atmosferę. Oto modele lamp do 400 zł:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.