Lampy w mieszkaniu

Lampy są jednymi z ważniejszych elementów w każdym pomieszczeniu. Dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu można podkreślić najlepsze części wnętrza lub zbudować w nim intymną atmosferę. W dziale Lampy znajdziecie wiele przydatnych inspiracji związanych z lampami, w tym propozycje lamp sufitowych, lamp stojących, lamp podłogowych oraz lamp ogrodowych. Na naszej stronie często zamieszczamy też przegląd modnych aktualnie lamp, w tym popularnych i lubianych lamp od firmy IKEA.

Lampy: lampy wiszące

Lampy wiszące to najczęściej wybierany rodzaj lamp. Zwane też lampami sufitowymi, potrafią dodać uroku każdemu wnętrzu, a jednocześnie zapewnić mu odpowiedni poziom oświetlenia. Lampy wiszące znaleźć można w wielu sklepach. Na naszej stronie znajdziesz wiele propozycji lamp sufitowych, także lamp dostępnych w sklepach IKEA.

Lampy: lampy do salonu

Lampy wiszące najczęściej wybierane są jako podstawowe lampy do salonu. W tym przypadku najpopularniejsze są żyrandole do salonu albo lampy sufitowe z abażurami. Coraz częściej w salonach znaleźć można także modne lampy led. W dziale Lampy zamieszczamy inspiracje, dzięki którym łatwiej wybierzecie idealną lampę do salonu.

Lampy: lampy stojące

Kolejnym rodzajem lamp, które można znaleźć w wielu sklepach są lampy stojące. Przeważnie są to lampy z abażurami, które docelowo zdobić mają pokoje dzienne i sypialnie. Podobnie jak lampy wiszące, są chętnie wybierane jako lampy do salonu. W naszych artykułach zamieszczamy różne propozycje lamp stojących, które mogą stać się dla was inspiracją. Warto regularnie zaglądać do działu Lampy, szczególnie kiedy szukacie idealnej lampy stojącej do domu lub mieszkania.

Lampy: lampy do kuchni i łazienki

W dziale Lampy znajdziecie też propozycje różnych ciekawych lamp do kuchni i do łazienki, takie jak kinkiety łazienkowe oraz lampy sufitowe. Poznacie też wiele ciekawych informacji związanych z oświetleniem sufitowym w takich pomieszczeniach, jak kuchnia czy łazienka. Proponujemy też różne nietypowe rozwiązania, idealne chociażby do kuchni, takie jak stylowe lampy naftowe.

Lampy: lampy do sypialni

Sypialnia to miejsce, w którym oświetlenie gra dużą rolę. Lampy do sypialni warto dobierać tak, aby zapewnić temu pomieszczeniu różne rodzaje światła, w tym oświetlenie sufitowe. W sypialni sprawdzają się lampy z abażurem, nadające wnętrzu buduarowego charakteru. W dziale Lampy znajdziecie mnóstwo porad, inspiracji i pomysłów związanych z lampami do sypialni. Warto wziąć ję pod uwagę przy poszukiwaniu idealnych lamp do sypialni.

Zobacz także:

Wzornictwo Wyposażenie wnętrz Urządzanie wnętrz Polski design Ozdoby Lampa Dodatki Akcesoria

lampy