Światło na pierwszym miejscu, czyli lampy wiszące, które ozdobią pomieszczenie

Oświetlenie odgrywa kluczową rolę przy aranżacji przestrzeni. Zobacz oryginalne propozycję lamp, które nie tylko rozjaśnią twój dom, ale również pięknie go ozdobią.

Światło na pierwszym miejscu

W tym przeglądzie odkrywamy wyjątkowe lampy do nowoczesnego domu. Wszystkie modele znajdziesz w sklepie internetowym Damidomo.pl. Jednym z ciekawszych trendów w dziedzinie nowoczesnego oświetlenia są geometryczne formy. Ten styl świetnie odzwierciedlają modele BOKKO oraz ROKKO. Wprowadzą do wnętrza nutkę ekstrawagancji, przełamią prostotę nowoczesnych mebli, jednocześnie łącząc się z nimi za sprawą monochromatycznej kolorystyki. Mimo oryginalnej budowy, przywołują do wnętrz porządek i harmonię, która jest bardzo cenna w salonie czy sypialni.

lampylampy fot. dami domo

Lampy wiszące w loftowym klimacie

Wśród naszych faworytów znalazła się również seria GLENCOR o typowo loftowym charakterze, która urzeka jednocześnie swobodną formą, prostotą, jak i klasą wypływającą z dopracowania bryły. Lampa wisząca z tej kolekcji powstała z metalu barwionego w kolorze czarnym, dzięki czemu produkt posiada wyjątkową głębię i szyk. Mimo braku specjalnych dekoracji, klosz lampy sam w sobie jest elementem ozdobnym ze względu na swój kształt i materiał. Wykonany jest z metalowej, drobnej siatki o niewielkich otworach, która pozwala światłu przenikać przez materiał, jednocześnie roznosząc blask subtelnie i bardzo nastrojowo. 

lampylampy fot. dami domo

Harmonia i szyk

W naszym przeglądzie nie mogło również zabraknąć oryginalnego modelu Gato. Ta lampa to sposób na współczesną aranżację przestrzeni z szykiem i klasą. Charakteryzuje się spójnym, harmonijnym efektem wizualnym, dzięki wyjątkowym kloszom z dmuchanego szkła o efektownej teksturze. Kolekcja Gato łączy w sobie minimalizm z subtelną elegancją. Harmonijny design i neutralna kolorystyka sprawiają, że lampy z tej kolekcji doskonale wpasują się w wiele różnorodnie zaaranżowanych przestrzeni, tworząc w nich nowoczesny, ale i przytulny charakter.

lampylampy fot. dami domo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.