Serwisy obiadowe i kawowe polskiej marki Ćmielów - przegląd redakcji

Zastawa stołowa Ćmielów to połączenie jakości, dbałości o szczegóły i tradycji. Nic dziwnego, że od lat jest uznawana za najlepszą porcelanę na rynku. Ręcznie wykonywana i dekorowana idealnie nadaje na prezent oraz podczas wyjątkowych kolacji. Jaką zastawę wybrać? Oto najpiękniejsze propozycje marki Ćmielów.

Zastawa stołowa Ćmielów – nowoczesność i tradycja w jednym

Zastawa stołowa to jeden z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Mimo szerokiego wyboru, nie łatwo wybrać porcelanę, która posłuży nam przez długie lata. Niezależnie czy szukamy porcelany na specjalne okazje czy na co dzień warto dobrze przemyśleć swój wybór. Zakup zastawy stołowej wiąże się z dużym wydatkiem, dlatego nie należy podejmować decyzji zbyt pochopnie. Wybierając porcelanę do kuchni lub na prezent należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na kwestie estetyczne, ale również jakość. Aby mieć pewność, że zakupiony produkt spełni wszystkie  nasze oczekiwania, warto postawić na sprawdzone marki.

Jednym z najlepszych sposobów na zakup zastawy stołowej dobrej jakości jest wybór porcelany znanych, cenionych marek. W ten sposób mamy gwarancję jakości i możemy być pewni, że porcelana posłuży nam na długie lata. Zwłaszcza w przypadku porcelany nie warto kierować się niską ceną i inwestować w produkty o niskiej klasie. W takim przypadku szybko pożałujemy swojej decyzji, ponieważ porcelana słabej jakości nie tylko nie spełni naszych oczekiwań, ale również nie posłuży nam zbyt długo.

Zestaw obiadowy Ćmielów w świetnych cenach.Zestaw obiadowy Ćmielów w świetnych cenach. Zastawa stołowa polskiej marki Ćmielów pobija rynek. fot. okazje.info

Największą renomą i uznaniem na polskim  rynku cieszy się od lat porcelana Ćmielów, której początki sięgają przełomu XVIII i XIX wieku. Co więcej, Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” są największą fabryką zajmującą się produkcją porcelany cienkościennej w całej Europie. Początkowo, ćmielowska porcelana była wyłącznie biała. Dopiero w 1863 roku w Warszawie powstała malarnia w której ozdabiano wyroby scenami o tematyce patriotycznej lub portretami znanych osób. Równolegle działała fabryka porcelany w Ćmielowie, skąd pochodzi nazwa firmy.

Zastawa stołowa Ćmielów to jedyna w swoim rodzaju porcelana, będąca połączeniem tradycji, nowoczesności i elegancji w ekskluzywnym wydaniu. Idealnie sprawdzi się zarówno podczas ważnych, rodzinnych uroczystości i oficjalnych przyjęć. Ponadto świetnie sprawdzi się również jako prezent na parapetówkę, z okazji ślubu czy innych ważnych wydarzeń. Co ważne, porcelana Ćmielów pasuje zarówno do eleganckich, nowoczesnych wnętrz jak i klasycznych, skandynawskich aranżacji.

Zastawa stołowa marki Ćmielów – wybór redakcji:

Więcej o: