Stwórz nowoczesne wnetrze z marką Bugatti

Agata Zielińska
18.11.2019 14:33
Niemiecka marka Bugatti, z blisko stuletnią tradycją, swój sukces zawdzięcza designerskim projektom i oryginalnym rozwiązaniom. Bugatti tworząc ekskluzywne produkty użytku domowego, kieruje się minimalizmem i elegancją. Sprawdź, które z nich możesz mieć w swoim domu.

BugattiBugatti Fot. Materiały partnerskie

Niemiecka marka Bugatti zajmuje się produkcją artykułów użytku domowego oraz odzieży. Inspiracje czerpie z różnorakich dokonań kultury europejskiej - to ona jest źródłem oryginalnych pomysłów. W produktach Bugatti możemy odnaleźć fascynację stolicami mody: Mediolanem, Paryżem, Londynem.
Jeśli aranżując mieszkanie, kierujesz się minimalizmem, ta marka jest stworzona dla ciebie. Bugatti, jako marka ekskluzywna, oferuje produkty najwyższej jakości. W jej asortymencie znajdziesz unikalne koce wykonane z miękkich materiałów, pledy oraz narzuty na łóżko. Pościel sygnowana literką B jest wykonana z wysokojakościowej tkaniny bawełnianej, tzw. perkalu, charakteryzującego się gęstym splotem, dzięki czemu jest bardzo trwała. Podobnie jak dekoracyjne poszewki na poduszkę.
Wśród przedmiotów użytku domowego znajdziecie także akcesoria kuchenne, np. ściereczki z bardzo dobrze chłonącego brud i wilgoć materiału, designerskie rękawice kuchenne, które idealnie pasują do stylowych fartuchów - również od Bugatti. W ofercie znajdziecie także ręczniki - zarówno te codziennego użytku jak i wykonane ze specjalnych, wytrzymałych włókien, które idealnie sprawdzą się w ekstremalnych warunkach, np. w saunie. 

Więcej o: