Wyjątkowe prezenty na Dzień Ojca. To kreatywne i praktyczne propozycje

Te prezenty na Dzień Ojca są wyjątkowe. Każdy z nich wyróżnia się dobrym pomysłem, stylem, praktycznością i możliwością personalizacji. Nie trzeba na nie czekać również tygodniami. To upominki, które mają ekspresowy czas realizacji. Z pewnością ucieszą twojego tatę.

Dzień Ojca 2020 już 23 czerwca. Pokaż, że o nim pamiętasz i spraw mu przyjemność stylowym, a jednocześnie praktycznym prezentem. Na pewno się ucieszy! 

Retro odbitki – wyjątkowa jakość dla wyjątkowych wspomnień

Nie ma nic piękniejszego od dobrych wspomnień z najbliższymi! Wspólne zdjęcia są świetnym sposobem na zatrzymanie pięknych chwil. Mamy odbitki retro i standardowe drukowane na papierze błyszczącym, matowym i jedwabistym. Dostępne są też rożne formaty. Wybierz najlepszy i zachowaj najcenniejsze chwile na dłużej! Rodzinne zdjęcia, w komplecie ze stylowym pudełkiem drewnianym lub kartonowym z pewnością będą wyjątkowym prezentem dla taty. 

Każda odbitka powstaje na nowoczesnej maszynie Noritsu, a realizacja zamówienia jest możliwa nawet w 24 godziny od złożenia. Polecamy szczególnie odbitkę retro. W pięknym stylu pozwoli zachować wspomnienia na dłużej!  

Retro odbitka w formacie 10x12 cm.Retro odbitka w formacie 10x12 cm. Fot. Empikfoto

Stylowe pudełka na zdjęcia i drobiazgi, które można personalizować

Przedstawiamy przeróżne wzory drewnianych i kartonowych pudełek na zdjęcia i drobiazgi, które można spersonalizować – na przykład zdjęciem taty. Czy taki prezent w pakiecie ze wspólnymi zdjęciami nie będzie wyjątkowy? Jasne, że tak! Polecamy. To cudowna pamiątka na lata – idealna na Dzień Ojca. 

Pudełka zawierają dodatkową tasiemkę, która pozwala łatwo wyjąć zdjęcia, a pomieści ich nawet 200 (liczba zależna od rodzaju papieru). Pudełka można zamówić w różnych formatach i kolorach. 

Stylowe pudełka na zdjęcia i różne drobiazgi.Stylowe pudełka na zdjęcia i różne drobiazgi. Fot. Empikfoto

Koszulki z nadrukiem i zdjęciem taty

Świetna jest koszulka z napisem "Tak wygląda SuperTata", "Team Groom" czy "Love". Jest też wiele modeli ze zdjęciem – można je dodać na przykład z Instagrama taty lub wgrać dowolne. 

Koszulka Supertaty.Koszulka Supertaty. Fot. Empikfoto

Kolorów i nadruków koszulek jest sporo. Są również ciekawe wersje z odbitką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.