Legowiska dla psa i kota znanej marki teraz 65% taniej! Są gustowne i praktyczne

Zastanawiasz się, jak wybrać legowisko dla psa tak, by było idealne dla twojego pupila? Ważny jest również aspekt wizualny, którego nie można pominąć. Jeżeli szukasz legowiska dla psa, które spełni wszystkie twoje kryteria, to koniecznie zobacz wybrane przez nas modele z wyprzedaży!

Legowiska dla psa i kota z rabatem do 57%

Legowiska dla psa i kota marki Petly kupisz teraz z dużym rabatem!Legowiska dla psa i kota marki Petly kupisz teraz z dużym rabatem! Zalando

Inne legowiska dla psa i kota z wyprzedaży znajdziesz poniżej.

Legowiska dla psa i kota marki Petly czy Hunter nie należą do najtańszych, dlatego warto wypatrywać rabatów, które pozwolą ci kupić ich produkty w bardzo okazyjnych cenach. Aktualnie na platformie Zalando jest na nie rabat, który sięga nawet -57%! Kupisz tutaj piękne legowiska dla psa i kota, które dopełnią wystrój twojego wnętrza. Oprócz klasycznych legowisk znalazłyśmy też namiot dla zwierząt domowych z wytrzymałego i łatwego w czyszczeniu materiału. Praktyczna może okazać się również poduszka dla psa z dwiema miskami. Takie legowiska dla psa będą ulubionym miejscem twojego pupila. Ponadto, na samym tym produkcie zaoszczędzisz około 800 złotych! W ofercie marek  znajdziesz też poduszkę dla psa, która jest dostępna w trzech kolorach. Tak samo jak inne legowiska dla psa tej marki, jest ona wykonana z antybakteryjnego i antyroztoczowego materiału, który możesz z łatwością czyścić. Znalazłyśmy też legowiska o dwóch kształtach: okrągłym i prostokątnym. Te drugie są dostępne w dwóch rozmiarach: 60x40 cm oraz 80x60 cm.

Zastanawiasz się, jak dobrać rozmiar legowiska dla psa? Wszystkie wymiary są podane na stronie, dlatego przed zakupem musisz sprawdzić dokładnie, które legowisko będzie najbardziej odpowiednie dla twojego pupila. Przyjmuje się, że dobrze dobrane legowisko powinno być około 15-20 cm dłuższe od naszego psa. Wtedy czuje się on przytulnie i jest mu wygodnie. Przykładowo, legowiska dla psa duże nie będą odpowiednie dla szczeniaków czy mniejszych ras. Musi być ono dobrane indywidualnie do rozmiaru naszego psiaka. 

Legowisko dla kota z filcu

legowisko dla kota Petlylegowisko dla kota Petly fot. Zalando

W asortymencie znajdziesz też piękne legowisko dla kota z filcu w ładnym i uniwersalnym kolorze. Jest to materiał antybakteryjny, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla twojego zwierzaka. Filc, który został użyty do wykonania tego legowiska jest również bardzo wytrzymały i odporny na drapanie. Wymiary tego legowiska to 80x60 cm. Z boku znajdują się zamki, które pomogą wyregulować wysokość legowiska. Ten model jest dostępny z kilkoma kolorami dna do wyboru. 

Są też inne świetne akcesoria dla zwierzaków, a nie tylko legowiska! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.