Designerskie lampy wiszące do kuchni: te modele dadzą dużo światła i ozdobią wnętrze

Urządzanie kuchni nie należy do najprostszych. Musisz zaplanować rozmieszczenie mebli, dodatki i oświetlenie - trochę tego jest! Bez dobrze dobranych lamp nawet bardzo przemyślana aranżacja może okazać się niewypałem. Aby ułatwić ci sprawę, wybraliśmy lampy wiszące do kuchni, które dadzą dużo światła i ozdobią wnętrze. Sprawdź nasze propozycje!

Lampy wiszące do kuchni pojedyncze

Nie wiesz, jaki rodzaj oświetlenia będzie najlepszy? Lampy wiszące do kuchni to podstawa, jeśli chodzi o modele opraw oświetleniowych. Przybierają bardzo różne postacie: od klasycznych kloszy po eleganckie żyrandole lub designerskie modele najczęściej ozdabiające wnętrza w stylu loftowym. Zapewniają ogólne oświetlenie pomieszczenia, dlatego montuje się je przeważnie w centralnej części sufitu. W kuchni powinna znaleźć się choć jedna lampa tego typu – najczęściej umieszczona nad stołem lub wyspą. Świetnym wyborem są lampy wiszące do kuchni pojedyncze, które stwarzają wiele możliwości aranżacji. Wysoka jakość wykonania sprawia, że nadadzą one twojej kuchni elegancki lub nowoczesny wygląd. Zobacz nasze propozycje lamp o prostym, uniwersalnym designie, jak też oświetlenia o interesujących kształtach i formach, które będzie stanowić główną ozdobę kuchni.

Lampy wiszące do kuchni potrójne

Szukasz czegoś bardziej nowoczesnego? Wybierz lampy wiszące do kuchni potrójne, czyli takie, które posiadają trzy klosze lub trzy żarówki skryte pod jednym kloszem. Do wyboru masz mnóstwo modeli, które różnią się między sobą nie tylko designem, ale i materiałem wykonania. Do kuchni świetnie sprawdzą się lampy szklane - transparentne lub z efektem odymienia, lampy metalowe inspirowane stylem loftowym i industrialnym, a także lampy z wytrzymałego tworzywa sztucznego - w większości są to lampy przypominające kryształowe. Lampy wiszące  do kuchni potrójne oferują mocniejsze światło w porównaniu do lamp pojedynczych czy podwójnych. Dobrze oświetlą większe i mniejsze pomieszczenia - świetnie sprawdzą się w roli oświetlenia stołu w jadalni! Jeśli cenisz nowoczesne projekty, na pewno znajdziesz coś dla siebie wśród naszych propozycji.

Lampy wiszące do kuchni designerskie

Już samo oświetlenie potrafi diametralnie odmienić wnętrze. Tym bardziej warto rozejrzeć się za designerskimi lampami wiszącymi do kuchni. Wśród propozycji nowoczesnego oświetlenia możesz wybrać model pojedynczy, podwójny, potrójny lub z wieloma kloszami, który spełnia funkcję żyrandola. Twojej uwadze nie mogą również umknąć ledowe okręgi oraz metalowe lampy wiszące do kuchni z drucianym kloszem, których design uczyni pomieszczenie nowoczesnym i niepowtarzalnym. Im bardziej wymyślne wzory lamp, tym lepiej! Jeden bogato zdobiony akcent we wnętrzu sprawia, że reszta dodatków się nie liczy. Obok takich designerskich lamp nie da się przejść obojętnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.