Wiosenne okazje do ogrodu, na balkon i taras. Są HITY za 1 zł

WiB
28.02.2022 14:10
Czas rozpocząć wiosenne porządki i aranżacje ogrodowe, balkonowe czy tarasowe. Wybraliśmy produkty, które mają teraz świetne ceny. To wiosenne okazje cenowe, z których warto skorzystać. Rabaty są naprawdę duże.

Taras.Taras. Fot. Shutterstock

Zbliża się wiosna, a wraz z nią coraz to lepsza pogoda, która zachęca do odpoczynku w ogrodzie czy na tarasie. Marzec to dobry czas, by zadbać o ogrodowe porządki i aranżację przydomowej przestrzeni. Warto zastanowić się nad meblami, donicami na kwiaty i rośliny, także nad oświetleniem, które spełni nie tylko funkcję praktyczną, ale estetyczną. Po zmroku klimatycznie oświetli strefę relaksu. Znaleźliśmy świetne okazje cenowe. Zobaczcie top produkty do ogrodu, które obecnie są na wyprzedaży. Codziennie można też upolować HITY cenowe. Kosiarka za 1 zł? Odwiedź Shopee. 

Pergole i donice na rośliny

Rośliny są piękną ozdobą każdej przestrzeni i ważnym elementem aranżacyjnym tarasu, ogrodu czy balkonu. Prezentują się jeszcze piękniej w stylowych donicach, na drewnianych i metalowych pergolach, także innych konstrukcjach o różnorodnych kształtach. 

Uprawa kwiatów i warzyw nigdy nie była tak prosta

Donice mają wiele barw i kształtów. Można w nich nie tylko trzymać rośliny i drzewka, ale uprawiać  owoce, zioła czy drobne warzywa. Polecamy szczególnie doniczkę na pomidorki koktajlowe, która zapewnia optymalne warunki wzrostu pomidorowych krzewów. Posiada specjalne pierścienie, które otaczają roślinę i stabilizują plon, także system nawadniający, zapobiegający przelaniu uprawy. Pamiętaj! Podwiąż grona pomidorów do drabinki, to odciąży krzewy i spowoduje, że pomidory szybciej będą pięły się w górę i owocowały.

Zobacz ogród w nowym świetle

Oświetlenie do ogrodu powinny być odporne na działanie różnorodnych czynników atmosferycznych, przede wszystkim opadów, a także posiadać ekonomiczny rodzaj źródła światła. Muszą spełniać ściśle określone normy. Dużą popularnością cieszą się różnorodne oprawy LED, które są bardzo trwałe i zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne oświetlenie, a to przekłada się na realne oszczędności. 

Oświetlenie ogrodowe powinno być też łatwe w montażu i mieć możliwość sterowania, na przykład czujnikiem zmierzchu (automatycznie włącza się i wyłącza). Standardowe lampy i girlandy często podłącza się do prądu za pomocą wtyczki. 

Niezwykłą dekoracją ogrodu, balkonu i tarasu są wszelkiego rodzaju łańcuchy i girlandy świetlne. Polecamy nie tylko modele żarówkowe, ale takie, które wyglądają jak świetlna kurtyna, spadający deszcz czy lampy w formie dmuchawców. Będą nietuzinkową dekoracją. Świetnie prezentują się też solarne węże świetlne, którymi można udekorować każdy element wyposażenia ogrodu. 

Kurtyna świetlna LED.Kurtyna świetlna LED. Fot. Shutterstock

Więcej o: