Mieszkanie boho i biuro w stylu glamour - idealne zasłony do każdego wnętrza

Zasłony i żaluzje dopełniają wystrój wnętrza, warto więc zadbać, by podkreślały klimat, na jakim nam zależy. Oferta marki Anwis spełni te oczekiwania.

Ilona i Milena Krawczyńskie, znane szerzej jako siostry ADiHD zdecydowały się ostatnio na wprowadzenie zmian w biurze i w mieszkaniu. Postawiły na nową aranżację okien i wprowadzenie nowych osłon okiennych. Zobaczcie, jak dzięki odpowiednim dekoracjom zadbały o klimat wnętrza boho i glamour. 

Siostry ADiHD we wnętrzu zaaranżowanym z żaluzjami AnwisSiostry ADiHD we wnętrzu zaaranżowanym z żaluzjami Anwis fot Anwis

Biuro w stylu glamour

Biuro, w którym na co dzień pracują siostry ADiHD jest uporządkowane i praktyczne. Siostry zdecydowały się na styl modern glamour, dzięki czemu ich nowoczesna przestrzeń biurowa nabrała elegancji. 

We wnętrzu w stylu glamour znajdziemy błyszczące detale wkomponowane w meble obite aksamitnymi tkaninami w jasnych kolorach. W biurowym, eleganckim wnętrzu ważną rolę pełnią również dodatki takie jak wazony, świeczniki, pojemniki i kwiaty. 

By podkreślić gustowny wystrój wnętrza glamour, dobrano białe żaluzje drewniane, które są szykowne i bardzo praktyczne. Dodatkowo siostry zainstalowały granatowe zasłony FLEX z podwójną fałdą, które tworzą niesamowity nastrój. Taki dobór żaluzji i zasłon tworzy prawdziwie elegancką oprawę okien w stylu modern glamour. 

Jasne żaluzje AnwisJasne żaluzje Anwis fot. Anwis

Mieszkanie w stylu boho

Styl boho w ostatnich latach wraca do łask. We wnętrzach sprawia, że stają się one przytulne i zachęcają do relaksu. Ciepłe barwy, różnorodność tkanin, naturalne materiały to również nawiązania do kultury ludowej. 

Salon z zasłonami AnwisSalon z zasłonami Anwis fot. Anwis

Zasłony, żaluzje i wszelkie materiały opraw okiennych pełnią ważną rolę w aranżacji wnętrz. Mogą budować klimat, modelować oświetlenie i wpływać na finalny odbiór projektowanego pomieszczenia. 

Przeglądając ofertę akcesoriów okiennych, warto zwrócić uwagę na wzorniki kolorystyczne i tkaninowe i wybrać takie materiały i kolory, które najlepiej sprawdzą się w naszym wnętrzu. 

Żaluzje wewnętrzne zapewnią nam prywatność i dopasują się do charakteru wnętrza, a dzięki mnogości modeli, wzorów, materiałów i kolorów możemy być pewni, że znajdziemy coś, co świetnie będzie pasować. Dodatkowo, gdy nasze wnętrze ma duże, wysokie okna i obawiamy się odsłaniania ich każdego dnia, możemy je wyposażyć w automatyczne systemy, które dzięki elektrycznemu sterowaniu będą się otwierać i zamykać na nasze życzenie. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA