Joanna Przetakiewicz już udekorowała dom na święta. Zapiera dech w piersiach!

Joanna Przetakiewicz jest już gotowa na święta! "Złapałam flow typu rozmach i brak umiaru" - przyznaje projektantka. Zobaczcie sami!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. W naszych domach pojawiają się już klimatyczne dekoracje. Nie inaczej jest w przypadku gwiazd. 

Joanna Przetakiewicz udekorowała już dom na święta, a efektami pochwaliła się na Instagramie. Instalacje świąteczne w jej willi wyglądają obłędnie, a to dopiero początek, jak wyznaje projektantka.

Zaczęłam właśnie świąteczne przygotowania i powiem wam, że naprawdę złapałam flow typu rozmach i brak umiaru - przyznaję (...). Powiem wam szczerze, że nie możemy się zatrzymać. Zaraz wam to pokażę, zrobiłam totalnie nową dekorację. Nie mam w tym roku dużej choinki, za to mam instalację, która mam nadzieję, że wam się spodoba, bo ja ją uwielbiam. 

Świąteczne dekoracje w domu Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz sama przyznaje, że kocha luksus i piękne rzeczy. Projektantka i jej partner Rinke Rooyens mieszkają w luksusowej willi w Konstancinie. Celebrytka regularnie pokazuje na instagramie  luksusową posiadłość. Tym razem wnętrza zostały udekorowane specjalnie na zbliżające się święta.

Uwagę zwraca  podwieszona w kuchni roślinność, która stwarza niesamowity klimat we wnętrzu. Joanna Przetakiewicz zrezygnowała w tym roku z tradycyjnej choinki na rzecz oryginalnej  instalacji, wyposażonej m.in. w balony. Poza oryginalnym zestawieniem ozdób, w podwarszawskiej willi nie zabrakło licznych wieńców choinkowych, czy lampek W jadalni pojawiła się też świąteczna zastawa z najnowszej kolekcji  marki gwiazdy. Warto dodać, że stworzona przez Joannę Przetakiewicz w 2019 roku marka z artykułami wyposażenia wnętrz La Mania Home stała się jedną z ulubionych marek celebrytów. Projektantka zadbała o wszelkie detale. Urocze domki z piernika, okazałe bombki i dekoracyjne poduszki - robią wrażenie. 

Trzeba przyznać, że rozmach, o którym mówi projektantka, widoczny jest gołym okiem. Jak wam się podoba?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.