Letni wypoczynek w ogrodzie - huśtawki, hamaki i fotele podwieszane

Ogród to idealne miejsce do wypoczynku i relaksu, zwłaszcza w ciepłe dni. Jednym z najlepszych sposobów na relaks w ogrodzie są huśtawki hamaki i fotele wiszące.

Fotele ogrodowe podwieszane

Największą popularnością wśród foteli ogrodowych, cieszą się modele podwieszane, w których można się swobodnie zrelaksować i przyjemnie pobujać. Przypominają nieco kosze (w formie łezki, czy połowy elipsy) i zrobione są z przewiewnych plecionek. Na siedzisku i pod plecami znajdują się miękkie poduchy, które można swobodnie ułożyć. Ich unikalny design i wygodne wnętrze sprawiają, że są one idealnym miejscem do relaksu i wypoczynku. Fotele podwieszane dostępne są w różnych stylach i rozmiarach. Mogą być one wykonane z materiałów, takich jak: rattan, drewno, metal czy też tkanina. Co więcej, można je ustawić w różnych miejscach - na balkonie, tarasie, w ogrodzie czy też wewnątrz domu.

Fotele podwieszaneFotele podwieszane fot. Media Expert

Fotele hamakoweFotele hamakowe fot. Media Expert

Huśtawki ogrodowe

Huśtawka ogrodowe tzw. "bocianie gniazdo" to obowiązkowy zakup każdego miłośnika wypoczynku na tarasie czy w ogrodzie. Bujawkę zmontujesz w prosty i szybki sposób. Linę można podłączyć do stelaża, drzewa lub sufitu. Regulowana wysokość sprawia, że z huśtawki skorzystają mali i duzi. Huśtawka "bocianie gniazdo" to marzenie każdego małego i dużego dziecka. Nareszcie zachęcisz pociechy do aktywności ruchowej i przebywania na świeżym powietrzu. To wspaniała zabawa dla całej rodziny!

Huśtawki ogrodoweHuśtawki ogrodowe fot. Media Expert

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.