Zegar ścienny - praktyczna dekoracja

Zegary ścienne to jedna z ciekawych, a zarazem praktycznych dekoracji, która sprawdzi się w każdym domu. Za ich pomocą można znakomicie podkreślić charakter wnętrza.

Nowoczesne zegary ścienne

Zegary w nowoczesnym wydaniu wyróżniają się minimalistycznym charakterem, dlatego stanowią subtelną ozdobę i nie przytłaczają pomieszczenia. W zależności od preferencji można zdecydować się na model składający się wyłącznie z cyfr, które należy przykleić do ściany oraz wskazówek. Nowoczesne zegary ścienne zachwycają swoją prostotą i umożliwiają ciekawe zagospodarowanie powierzchni, na którą nie mieliśmy pomysłu.

Takie dodatki są szczególnie polecane do salonu, ale sprawdzą się także w kuchni i biurze. Odpowiednio duże modele zapewniają doskonałą widoczność, dlatego z ich odczytaniem bez problemu poradzą sobie nawet dzieci. 

Zegary ścienneZegary ścienne fot. Dekoria

Zegary ścienne - niezwykle prosty montaż

Zegary do samodzielnego montażu posiadają wytrzymałą samoprzylepną taśmę, która znajduje się na odwrocie. Dzięki temu nie ma konieczności wiercenia w kilkunastu miejscach. Takie zegary ścienne zapewniają niesamowity efekt 3D, dlatego prezentują się naprawdę wyjątkowo. Wskazówki są wykonane z solidnego metalu, zaś cyferki z pianki EVA i tworzywa sztucznego. Sam mechanizm znajduje się w obudowie, dlatego nie wpływa na estetykę. Takie modele są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Jeśli zależy nam na uzyskaniu ciekawego kontrastu, można zdecydować się na wersję w kolorze czarnym. Srebrne zegary będą znakomicie wyglądać na nieco ciemniejszych ścianach. Z drugiej strony staną się świetnym uzupełnieniem pokoju urządzonego w stylu skandynawskim.

Zegary ścienneZegary ścienne fot. To Hurt

Zegary ścienne w różnych odsłonach 

Miłośnicy podróży powinni zwrócić szczególną uwagę na zegary ścienne w formie kompasu lub z mapą świata w tle. Takie modele znakomicie sprawdzą się również jako prezent dla każdego zapalonego podróżnika. W sklepie znajdziecie wiele propozycji, wersje w stylu minimalistycznym, loftowym, jak i skandynawskim. Modele z elementami drewnianymi będą wprost idealne do klasycznych, skandynawskich i rustykalnych salonów. Wszystkie z nich wyróżniają się ciekawym designem, dlatego nie można przejść obok nich obojętnie. 

ZegaryZegary fot. To Hurt