"Sezon na" Lego. Seria Technic to niezła gratka wśród dorosłych! Są też klocki z licencją Harrego Pottera

Kto powiedział, że klocki zarezerwowane są tylko dla najmłodszych? Kultowa już marka Lego udowadnia, że niezależnie od grupy wiekowej każdy może się świetnie bawić. Najmłodsi ucieszą się z serii Duplo, a dorosłych pochłonie Lego Technic. Sprawdź co wybraliśmy! "Sezon na" Lego zdecydowanie umili zimowe wieczory.

"Sezon na" Lego: z serii Duplo

Lego Duplo to linia stworzona z myślą o najmłodszych miłośnikach tworzenia konstrukcji. Klocki Duplo są większe, bardziej ergonomiczne i łatwiejsze do chwytania, niż standardowe klocki tej popularnej marki. Ich kształty i kolory są przyjazne dla małych rączek, co zachęca do twórczego budowania oraz rozwija zdolności manualne i kreatywne. Produkty z tej linii często zawierają motywy z ulubionych bajek i postaci dla dzieci, co dodatkowo motywuje do zabawy i konstruowania. Bardzo spodobała się nam seria z dinozaurami oraz medyczna. Świetnie rozwijają wyobraźnię!

'Sezon na' Lego'Sezon na' Lego Fot. Rozetka

"Sezon na" Lego: z serii Technic

Przechodząc do bardziej zaawansowanej linii, trafiamy na Lego Technic. Ta seria jest przeznaczona dla młodzieży, a nawet dla dorosłych fanów konstrukcji. Klocki Technic wykraczają poza standardowe elementy Lego, oferując zaawansowane mechanizmy, jak np. przekładnie, zawieszenia, silniki, a także elementy pneumatyczne. Dzięki nim można budować modele bardziej realistyczne, takie jak samochody, maszyny budowlane czy roboty, co pomaga rozwijać zrozumienie mechaniki oraz inżynieryjnych aspektów konstrukcji. Większość propozycji to niezłe dzieła sztuki! Na pewno czekać cię będzie sporo pracy, ale zobaczysz, że warto. Na przykład model samochodu Bugatti jest niczego sobie - nasz HIT!

'Sezon na' Lego'Sezon na' Lego Fot. Rozetka

"Sezon na" Lego: z serii z licencją

Naszą ostatnią propozycją od Lego są zestawy licencjonowane. Zawierają one elementy i modele zainspirowane znakomitymi filmami, serialami, grami komputerowymi czy komiksami. Od Star Wars, Harry'ego Pottera, aż po Marvela, Lego z serii z licencją przenosi ulubione postaci i środowiska prosto do klockowego świata. Dzięki tym zestawom możesz odtwarzać sceny z ulubionych produkcji, tworzyć własne historie z ukochanymi postaciami lub po prostu rozbudowywać swoje kolekcje o unikatowe klocki i minifigurki. Każda z serii Lego ma swoje unikalne cechy, które przyciągają różne grupy wiekowe. Bez względu jednak na wybór, jest to świetne narzędzie do rozwijania kreatywności i logicznego myślenia. Bardzo polecamy!

'Sezon na' Lego'Sezon na' Lego Fot. Rozetka

Więcej o:
Copyright © Agora SA