Są nie tylko funkcjonalne, ale też piękne! Bez tych narożników żaden salon nie będzie kompletny

Strefa wypoczynkowa to obowiązkowa przestrzeń w każdym mieszkaniu. Krótka drzemka, czytanie książki czy oglądanie telewizji będą o wiele przyjemniejsze i bardziej komfortowe na którymś z wybranych przez nas narożników! Są one nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne - dostępne w najróżniejszych kolorach, więc na pewno wpiszą się w twoje wnętrza. Sprawdź nasze propozycje!

Narożniki jako funkcjonalne meble

Strefa wypoczynkowa to bardzo ważny punkt każdego mieszkania. W końcu miejsce, gdzie można się zrelaksować i naładować baterie po całym dniu ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia. Jedną z lepszych propozycji wyposażenia są narożniki, które stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku mniejszych pomieszczeń, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Dzięki nim możesz efektywnie wykorzystać przestrzeń, pozostawiając jednocześnie miejsce na inne elementy wyposażenia. To nie jedyny plus tego rodzaju mebla! Duże, wygodne kanapy narożne stwarzają doskonałe warunki do odpoczynku, zarówno indywidualnego, jak i w gronie rodziny czy przyjaciół. Do wyboru masz mnóstwo propozycji, np. te w neutralnych, jasnych barwach i z dużymi poduszkami świetnie wpiszą się w każdą estetykę.

NarożnikiNarożniki Fot. Meubles

Narożniki jako efektowne meble

Narożniki są nie tylko praktyczne, ale i efektowne! Jedną z ich większych zalet jest to, że pozwalają na wyznaczenie stref w pomieszczeniach, co jest istotne zwłaszcza w otwartych przestrzeniach. Dzięki nim możesz określić obszar do spania, relaksu czy spotkań towarzyskich. Są  dostępne w różnorodnych stylach i kształtach, co pozwala dopasować je do dowolnej aranżacji wnętrza. Bez względu na to, czy preferujesz nowoczesne, minimalistyczne czy klasyczne elementy wyposażenia, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego. Bardzo ciekawie prezentują się narożniki w kolorze zielonym!

NarożnikiNarożniki Fot. Meubles

Narożniki jako element wielu pomieszczeń

Narożniki mogą dobrze wyglądać w wielu pomieszczeniach! Oczywiście najpopularniejszym wyborem jest salon, gdzie pełnią rolę centralnego mebla. Natomiast narożniki rozkładane znalazły swoje miejsce także w sypialniach. Mogą stanowić wygodne miejsce do czytania w ciągu dnia i przed snem, a nocą z powodzeniem zastąpią łóżko. Kolejnym świetnym miejscem dla narożnika jest otwarty aneks kuchenny. Jeśli w pobliżu mebla masz stolik, możesz tam wypić kawę czy herbatę, a także spożywać posiłki. Wśród naszych propozycji na pewno uda ci się znaleźć coś ekstra!

NarożnikiNarożniki Fot. Meubles

Więcej o:
Copyright © Agora SA