Kwieciste obrazy i plakaty ożywią każde wnętrze! Niech wiosna trwa przez cały rok!

Kwiaty w ogrodzie, w wazonie i... na ścianach! Chcemy, żeby wiosna zakwitła wszędzie, gdzie to tylko możliwe, dlatego również ściany ozdabiamy grafikami i obrazami z kwiecistym motywem!

Obrazy i plakaty z roślinnym motywem

Rośliny to od zawsze jedna z najpiękniejszych możliwych dekoracji domu. To samo dotyczy obrazów i plakatów - od wielu lat są ulubioną ozdobą internetowych influencerek czy dekoratorów wnętrz. A co gdyby połączyć te dwa elementy i ozdobić ściany grafikami przedstawiającymi swoje ulubione kwiaty? My jesteśmy na tak! Taki wystrój nie tylko będzie bardzo modny, ale również wprowadzi spokój i harmonię do domu i zatrzyma wiosenny nastrój na cały rok. To też świetny sposób na wprowadzenie natury do wnętrza dla osób, które nie przepadają za pielęgnacją żywych roślin. Jeśli uwielbiasz rośliny, ale nie masz ręki do ich uprawiania, śmiało zastąp je botanicznymi plakatami.

Kwieciste obrazy i plakaty: hibiskus i paproć

W ofercie Empik Foto znajdziesz szeroki wybór plakatów w roślinne motywy. Nam bardzo przypadły do gustu delikatne i subtelne akwarele, które nawiązują stylem do klasycznych tablic przyrodniczych. Możesz wybierać spośród wielu różnych kwiatów i postawić na swój ulubiony. Co powiesz na hibiskus w salonie? Zawsze kojarzony z pięknem, życiem i radością, ceniony zarówno ze względu na swoją estetykę, jak i głębszą symbolikę. W wielu krajach, w tym na Hawajach czy w Chinach, uważany jest za symbol miłości, urody i płodności. A może chcesz symbolicznie przyciągnąć szczęście i pomyślność do swojego domu? W takim razie postaw na liście paproci, które zwłaszcza w krajach azjatyckich są często wykorzystywane jako dekoracja podczas świąt i uroczystości, która ma przyciągnąć powodzenie i dobrobyt.

Kwieciste obrazy i plakaty: monstera

Równie ciekawą propozycją jest akwarela z monsterą. To od kilku sezonów najbardziej stylowa domowa roślina, którą uwielbiają dekoratorzy wnętrz! Nic dziwnego, robi naprawdę świetne wrażenie, urozmaica każde pomieszczenie i dodaje mu pierwiastka egzotycznego stylu. Jeśli obawiasz się, że może ona długo nie przetrwać w twoich domowych warunkach, postaw na dostępny w Empiku plakat. Jego minimalistyczny styl sprawdzi się w wielu różnych aranżacjach, od klasycznych po te bardzo nowoczesne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.