Męczysz się z pieleniem w ogrodzie? Wyrywacze do chwastów wyręczą cię w tej mozolnej pracy!

Pracochłonne i czasochłonne, ale konieczne regularne pielenie może przestać być nielubianym obowiązkiem w ogrodzie. Dzięki wycinakom, wyrywaczom i wypalaczom do chwastów w końcu będziesz mógł utrzymać swój ogród w świetnym stanie, nie nadwyrężając przy tym kolan i bez użycia chemikaliów.

Wycinaki do chwastów - pozbądź się chwastów szybko i skutecznie!

Nareszcie koniec z wyrastającymi na podjeździe chwastami i porastającymi kamienie mchami. Ten wycinak do chwastów pomoże ci szybko i skutecznie pozbyć się uporczywych roślin porastających szczeliny czy narożniki. Urządzenie z łatwością usuwa mech z powierzchni twardych wokół domu i w ogrodzie: kamienia, betonu, kostki brukowej, cegły czy płyt chodnikowych. Wycinak został wyposażony w innowacyjną szczotkę z nylonowego włosia, która dzięki wysokiej prędkości obrotowej szybko i skutecznie wycina chwasty szpecące podwórko. Długość rury teleskopowej z łatwością dostosujesz do sytuacji czy wzrostu osoby, która korzysta z urządzenia. Przechowywanie wycinaka ułatwia ucho do powieszenia urządzenia, dzięki któremu nie tylko nie zabiera wiele miejsca, ale też zawsze jest pod ręką.

Wycinak do chwastówWycinak do chwastów fot. Media Expert

Oto opinie użytkowników:

Bez zdartych kolan. Przy odrobinie wprawy chwasty "same" wyskakują z podjazdu.
Skutecznie usuwa chwasty, mech oraz inne niechciane rośliny z trudno dostępnych przestrzeni. Bardzo polecam.

Wyrywacze do chwastów - usuwaj chwasty z korzeniami bez wysiłku i bez chemikaliów

Mozolne, ale konieczne regularne pielenie nie jest najprzyjemniejszym obowiązkiem w ogrodzie. Jednak te narzędzia do pielenia pozwalają na przyjemną, prostą i skuteczną pracę. Co ważne, praca z praktycznym wyrywaczem do chwastów nie obciąża pleców. Ta metoda pielenia działa czysto mechanicznie i bez chemikaliów, chroniąc rośliny i zwierzęta w pobliżu, jednocześnie zachowując piękny i zadbany ogród wolny od chwastów.

Wyrywacze do chwastówWyrywacze do chwastów fot. Media Expert

Wypalacze do chwastów - niedrogie, a skuteczne

Opalarka ogrodowa lub inaczej wypalacz do chwastów to narzędzie przydatne w każdym ogrodzie. Dzięki specjalnej budowie pozwala na szybkie usunięcie chwastów bez ryzyka uszkodzenia innych roślin. Urządzenie posiada długa regulowaną rękojeść co pozwala dobrać optymalną długość urządzenia do użytkownika. Specjalna dysza do wypalania chwastów obejmuje łodygę i kępę korzeniową, a wysoka temperatura skutecznie uśmierca system korzeniowy chwastu bez konieczności używania środków chemicznych, co ma duże znaczenie w przypadku delikatnych i wrażliwych roślin oraz osób dbających o zdrową żywność. 

A do pielęgnacji trawy przyda ci się poręczna, a przy tym porządna i skuteczna podkaszarka!

PodkaszarkiPodkaszarki fot. Media Expert

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.