Apartament na kółkach za 10 milionów złotych

Drogi ale bardzo luksusowy. Zobaczcie jak można spędzać wakacje na kółkach.

Europejski szyk

W ostatnim czasie podróżowanie kamperami znajduje coraz więcej zwolenników. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość szybkiej zmiany miejsca pobytu, odwiedzenia wielu ciekawych miejsc, mając przy tym do dyspozycji różne udogodnienia, np. toaletę, prysznic, barek czy bezprzewodowy Internet. Dom na kółkach czyli luksusowy kamper wprowadziła na rynek austriacka firma Marchi Mobile.

design, wzornictwo, lifestyleFot. marchi-mobile.com

Piękna linia

Ten nowoczesny i bardzo luksusowy kamper ma 12 metrów długości (w trakcie postoju dzięki różnym ruchomym elementom może osiągnąć nawet 30m) i jest napędzany 500-konnym silnikiem. Przy wadze 20 ton może poruszać się z prędkością do 150 km/h. Wyróżnia go nowoczesna, futurystyczna linia, wspaniały wygląd, doskonale materiały. Jest jak luksusowy jacht zacumowany w jednym z europejskich portów.

design, wzornictwo, lifestyleFot.marchi-mobile.com

Projektant

Aerodynamiczny kształt campera to efekt pracy niemieckiego projektanta Luigi Colani (twórcy Rotor House). Ciekawostką jest fakt, że matka projektanta pochodziła z Polski. We wnętrzach eleMMent Palazzo zastosowano takie materiały jak marmur i drewno.

design, wzornictwo, lifestyleFot. marchi-mobile.com

Taras

Wyjątkową cechą eleMMent Palazzo jest taras. Dach kampera jest tak skonstruowany, że może się szybko zmienić się w taras do opalania albo bar, gdzie właściciel mogą urządzić prywatne letnie party dla przyjaciół. Sky Lounge został wyposażony w podgrzewaną podłogę i barek.

design, wzornictwo, lifestyleFot. marchi-mobile.com

Wnętrza

Wnętrza tego futurystycznego pojazdu są minimalistyczne i bardzo luksusowe. Dzięki odpowiednim elementom wyposażenia możliwe jest również odbywanie tym środkiem lokomocji podróży służbowych.

design, wzornictwo, lifestyleFot. marchi-mobile.com

Wyposażenie

Salon został połączony z kuchnią, którą wyposażono w lodówkę, zamrażarkę, zmywarkę do naczyń, piekarnik, zlewozmywak, wyciąg kuchenny, wybudowany ekspres do kawy, wbudowaną kostkarkę do lodu.

design, wzornictwo, lifestyleFot. marchi-mobile.com

Sypialnia i łazienka

Sypialnię urządzono w barokowym stylu i wyposażono w 40-calowy telewizor. Bezpośrednio z sypialni można przejść do łazienki, gdzie znajduje się prysznic z deszczownicą. Toaleta jest zlokalizowana oddzielnie. Ponadto w łazience znalazł się oszczędny i podgrzewający wodę kolektor deszczówki i filtry uzdatniające.

design, wzornictwo, lifestyleFot. marchi-mobile.com

Jak widać produkt firmy Marchi Mobile niewiele ma wspólnego z tradycyjnie pojmowanym camperem lub samochodem kampingowym. Jest czymś więcej niż luksusowy apartament w pięciogwiazdkowym hotelu. Z pewnością jest wyjątkowy i zainteresuje klientów, którzy pragną się wyróżniać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.