Wpływ księżyca 2016. Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok [Książki]

Na rynku pojawił się już nowy poradnik ogrodniczy autorstwa Witolda Czuksanowa z kalendarzem biodynamicznym na cały rok 2016 - dziesiąta edycja!
Na sezon 2016 proponuję przemyślenie pozornie błahej, ale jeśli się dobrze zastanowić, fundamentalnej sprawy: jak zagospodarować nie tylko ogród czy balkon, ale i swój wolny czas? Dostrzegam, że mamy go bardzo mało, ale wiem również, że w ogrodzie, w otoczeniu zieleni, zegarki zwalniają. To subiektywne, lecz miłe uczucie. W tym roku będę więc dzielił się informacjami na temat tego, jak osiągnąć więcej przy skromniejszych nakładach sił i środków.
Zamiast ciągle kopać, pielić, opryskiwać i martwić się atakami różnych chorób czy szkodników, będziemy ogród wzmacniać, sadzić rośliny odporne i niekłopotliwe, a dodatkowo jeszcze piękne i pożyteczne. Z myślą o wszystkich, którzy tęsknią do zdrowego życia ze smakiem, zaproponuję więcej aromatycznych ziół, a oprócz tego - jak zwykle - tradycyjne porady, wskazówki oraz informacje dotyczące kalendarza księżycowego - Witold Czuksanow

W tym niezwykłym poradniku wydawnictwa Zysk i S-ka Wydawnictwo i znajdziemy:

  • kalendarz księżycowy
  • Porady ogrodnicze
  • Przepisy kulinarne
  • Naturalne sposoby na choroby, szkodniki i na preparaty do zasilania roślin

Cena 14,90 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.