Superbiała farba Absolute White

Nowa emulsja Dulux Absolute White oferuje biel bez kompromisów, zapewniając trwałe powłoki o absolutnie białym odcieniu bieli - 100/100 w skali bieli.

Po latach nadchodzi czas powrotu bieli do wnętrz. Biała barwa ma ponadczasowy charakter i niekwestionowaną elegancję, a także rozjaśnia wnętrza i optycznie je powiększa. Warto jednak pamiętać, że biel bieli nierówna - im czystszy odcień bieli zastosujemy we wnętrzu, tym większy efekt odmiany tego pomieszczenia osiągniemy.

Białe emulsje do ścian i sufitów nie zawsze są prawdziwie białe. Dulux Absolute White to wysokiej jakości akrylowa emulsja przeznaczona do malowania ścian i sufitów. Tworzy trwałe powłoki o absolutnie białym odcieniu bieli (100/100 w skali bieli) oraz głęboko matowym wykończeniu.

White Index (WI) to jeden z parametrów określających jakość farb białych w procesie produkcji i kontroli jakości produktów. Wynik 100 to najwyższy osiągalny wynik, który może uzyskać doskonale biała farba.

Zalety farby Dulux White

- Najbielsza farba na rynku. Ma najwyższy wskaźnik bieli + 100 na 100 w skali bieli (White Index = 100).

- Ma neutralny zapach i zawiera tylko 0,2 g/l LZO - czyli lotnych związków organicznych - podczas gdy norma to do 30g/l.

- Doskonałe rozprowadza się po malowanych powierzchniach. Minimalny poziom chlapania ogranicza stopień zabrudzeń.

- Antyrefleksyjne właściwości nadają ścianom perfekcyjnie matową powłokę i niwelują niedoskonałości podłoża.

- Wysoka wydajność do 13 m2 z litra, przy malowaniu jednej warstwy.

Farba Absolute White dostępna jest w pojemnościach: 1 l, 3 l, 5 l, 9 l.

Sugerowana cena detaliczna: 59,95 zł/9 l

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.