Blachodachówka i system orynnowania firmy Plannja w nowym, grafitowym kolorze

W maju 2011 roku blachodachówki Plannja z serii: Plannja Scandic, Plannja Rapid i Plannja Smart zyskują nowy kolor - grafitowy metalik. W nowym odcieniu dostępny jest również system orynnowania Plannja Siba Stal.

Siła systemowego rozwiązania

Grafitowy metalik to już dziewiąta propozycja kolorystyczna oferowana w obszarze stalowych pokryć dachowych. Plannja Scandic, Plannja Rapid i Plannja Smart dostępne dotychczas w kolorach: czarnym, ceglastym, zielonym, grafitowym, wiśniowym, ceglastoczerwonym, brązowym, ciemnobrązowym oraz grafitowo szarym, zyskały nowy odcień - grafitowy metalik. Taką samą barwę zyskał również system orynnowania Plannja Siba Stal oraz wszystkie akcesoria dachowe.

Połączenie pokrycia dachowego z systemem odprowadzania wody w jednolitym - nowym kolorze grafitowy metalik z pewnością podkreśli walory wizualne budowanych i remontowanych domów. Metaliczny, grafitowy kolor dobrze zaprezentuje się zarówno w odważnych zestawieniach z nasyconymi kolorami elewacji, jak i z klasyczną, białą fasadą. Ciekawie sprawdzi się również z różnorodnymi materiałami wykończeniowymi np. drewnem i aluminium.

Długoletnią trwałość koloru i odporność na warunki atmosferyczne zagwarantują powłoki : Plannja Hard Coat 25 Satyna (blachodachówka) i Plannja Hard Coat Glossy (orynnowanie). Dodatkowo blachodachówki i orynnowanie firmy Plannja posiadają pełną gwarancję jakości sięgającą: pokrycia dachowe - 12 lat, orynnowanie - 30 lat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.