3 dodatki do salonu, które musisz mieć!

Martyna Trębacz
30.08.2016 17:00
Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre salony zachwycają swoim wyglądem i panuje w nich niezwykła atmosfera, podczas gdy inne nie wzbudzają w nas żadnych emocji? Czemu w niektórych wnętrzach czujemy się wypoczęci i odprężeni, a w innych nie możemy się zrelaksować? Aby w naszym salonie panowała nadzwyczajna aura i klimat trzeba zadbać o szczegóły. Poniżej przedstawiamy 3 dodatki, które sprawią, że Twój salon będzie wyjątkowym i magicznym miejscem!

Jak urządzić stylowy salon? Po pierwsze - światło!

Jednym z najważniejszych elementów każdego wnętrza jest oświetlenie. To właśnie za pomocą światła tworzymy nastrój i nadajemy odpowiedni klimat pomieszczeniu. Aby salon wyglądał wyjątkowo warto dobrać odpowiednie lampy i żyrandole. W ten sposób możemy także ocieplić wnętrze, a także sprawić, że będzie ono wyglądało na większe! Lampy to to także świetny sposób na udekorowanie naszego salonu! Na rynku dostępne są różne modele lamp, zarówno stojące, stolikowe jak i wiszące. W zależności od naszych potrzeb i upodobań, można więc wybrać te, które najlepiej odpowiadają naszym gustom!

3 dodatki do salonu, które musisz mieć!3 dodatki do salonu, które musisz mieć! fot. producent fot. producent

Dodatki do salonu - ława

Salon to w większości domów centralne miejsce. To tam tętni życie towarzyskie i odpoczywamy po trudach dnia. Dlatego tak ważne jest aby urządzić nasz salon tak, by panowała w nim niezwykła atmosfera i wyjątkowy klimat! Kluczem do stylowego i klimatycznego salonu jest... stolik. Ten z pozoru niewielki rekwizyt ma ogromne znaczenie w aranżacji wnętrz. Ważny jest nie tylko styl w jakim jest wykonany, ale także jego wielkość i kolor! Jeśli całość naszego salonu utrzymana jest w klasycznym stylu, warto puścić nieco wodze fantazji i wybrać nieco bardziej ekstrawagancki model! W tak wyjątkowym anturażu nawet kawa będzie smakowała lepiej!

3 dodatki do salonu, które musisz mieć!3 dodatki do salonu, które musisz mieć! Sylwester Rejmer Sylwester Rejmer

3 dodatki do salonu, które musisz mieć - fotel

Prócz tradycyjnych mebli do salonu, warto wybrać także odpowiedni fotel. Może on pełnić nie tylko swoją praktyczną rolę, umilając leniwe popołudnia z ulubiona książką lub ekranem telewizora, ale także sprawi, że nasz salon będzie naprawdę wyjątkowy i stylowy! Świetnym wyborem do salonu jest ratanowy fotel, które w ostatnich sezonach jest prawdziwym hitem! Nic dziwnego, że cieszy się on tak wielką popularnością - w końcu jest nie tylko wygodny i praktyczny, ale także wspaniale komponuje się w niemal każdych wnętrzach, tworząc niesamowity klimat i wyjątkową atmosferę! W takim salonie nie sposób narzekać na nudę, a przyjazna, przytulna aura udzieli się wszystkim gościom!

3 dodatki do salonu, które musisz mieć3 dodatki do salonu, które musisz mieć fot. Lepukka fot. Lepukka

Zobacz wideo
Więcej o: