Czerwone meble i dodatki - ognisty kolor na jesień do twojego wnętrza

Czerwień to energia i działanie. Jeśli nie jesteś fanem skandynawskich wnętrz, a biel i szarości kojarzą ci się z nudą, koniecznie ożyw swoje mieszkanie mocnym akcentem w postaci czerwonych mebli lub dodatków. To idealny kolor, jeśli planujesz odmienić swoje mieszkanie tej jesieni.

Meble w odcieniach czerwieni

Czerwone mebleCzerwone meble materiały partnera

Do odważnych świat należy! Jeśli właśnie urządzasz mieszkanie lub planujesz mały remont i wymianę mebli, pomyśl o takich w kolorze czerwonym. Owszem, to odważna decyzja, jednak barwa ta z pewnością ożywi wnętrze, sprawi, że stanie się ono wizytówką domu i zaskoczy twoich gości. Wybierz czerwona kanapę, fotel lub stolik kawowy, a nawet dywan. Kolor ten świetnie komponuje się z zielenią, fioletem, szarością, a także granatem, brązem oraz srebrem. 

Dodatki do salonu i sypialni

Czerwone dodatkiCzerwone dodatki materiały partnera

Poprawę wyglądu wnętrza możesz również zacząć od drobnych zmian. Jeśli nie planujesz zakupu mebli lub większego remontu, postaw na czerwone dodatki. Małe akcenty takie jak poduszka, ramka na zdjęcie, zegar czy zapachowa świeca sprawią, że wnętrze stanie się przytulne i niebanalne. Możesz ozdobić nimi zarówno salon, jak i sypialnię. 

Sprzęty i dodatki kuchenne

Czerwone dodatki kuchenneCzerwone dodatki kuchenne fot. dosfamily.com/ materiały partnera

Z kolorem czerwonym możesz zaszaleć również w kuchni, ta barwa świetnie pasuje do tego wnętrza. Nie musisz od razu wymieniać szafek czy dużych sprzętów. Postaw na czerwone, małe AGD - czajnik, blender lub zestaw garnków. Możesz również wybrać oryginalną zastawę stołową lub dozowniki na mydło i płyn do mycia naczyń w ognistej barwie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.