Ekologiczne środki czystości i do prania

Ekologiczny styl życia staje się coraz bardziej popularny, a ludzie chcą świadomie dbać o środowisko. Jeżeli zbliżyć się do natury i być bardziej eko, zobacz środki do prania i czyszczenia mieszkania wybraliśmy. Wbrew pozorom są tańsze niż te dostępne w supermarketach i bardzo łatwe w użyciu!

Orzechy piorące

orzechy piorąceorzechy piorące Aura Herbals

Orzechy te są stosowane od wieków jako naturalny środek piorący. Są ekologiczne i tanie. Orzechy piorące to tak naprawdę łupiny, które zawierają naturalne mydło, które w kontakcie z wodą zaczyna się pienić. Możesz stosować je zarówno do prania w pralce, jak i do prania ręcznego. Orzechy starczają na około rok prania, przy 2-3 pań tygodniowo. Ich inne zastosowania to: mycie naczyń ręczne, mycie naczyń w pralce, jako zamiennik detergentu do czyszczenia mieszkania, a nawet jako środek do czyszczenia biżuterii.

Ekologiczne środki czystości

Jeżeli wolisz gotowe środki czystości, których nie musisz uprzednio przygotować do użycia tak jak orzechów piorących, sprawdź te z ich ekstraktem. Na rynku są dostępne środki czystości na bazie łusek opisywanych przez nas orzechów, których możesz używać do porządków w całym domu! Znaleźliśmy płyny do mycia naczyń, do mycia szyb, do czyszczenia podłóg drewnianych, a nawet do mebli i skór!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.