Kubki KeepCup - designerskie i przyjazne naturze kubki australijskiej marki

Wychodząc z domu zawsze zabierasz ze sobą "na wynos" ulubiony napój: kawę, herbatę, kakao? Koniecznie musisz zapatrzyć się w kubek. Australijska marka KeepCup stworzyła desginerskie kubki przyjazne naturze.

Wszyscy wiemy, jak ważna w ostatnim czasie jest ekologia - chcemy żyć w zdrowym, przyjaznym środowisku, wolnym od zanieczyszczeń, nie poszerzać efektu cieplarnianego. W myśl ekologicznych postanowień pochodząca z Australii marka KeepCup stworzyła świetne kubki, w których wychodząc z domu, można ze sobą zabrać ulubiony napój!

Podstawowym założeniem firmy było zmniejszenie zużycia jednorazowych kubków, którymi "obdarowują" nas automaty z gorącymi napojami i kawiarnie, gdy zamawiamy napój "na wynos". Pomysł stworzenia kubków pojawił się w głowach dwóch braci, którzy jako właściciele kawiarni w Melbourne byli zaniepokojeni liczbą zużywanych kubków. Australijska marka jako cel postawiła sobie zachęcenie jak największej liczby osób do korzystania z kubków wykonanych ze szkła oraz tworzyw sztucznych, które są przyjazne środowisku i nadają się do wielokrotnego użytku.

Kubki KeepCup - jakie są?

Kubki KeepCup zachęcają do kupna pozytywnym wyglądem. Są kolorowe, w intensywnych, energetycznych odcieniach, bardzo trwałe, wykonane z solidnych materiałów, a oprócz tego lekkie i wygodne do noszenia. Nie ma obaw, że kubek przecieknie! Jest naprawdę szczelny! Bez problemu zabierzemy go ze sobą na miasto, do pracy, na wycieczkę rowerową, plażę czy górską wyprawę.

Australijska marka oferuje 2 serie kubków:

  • keepcup Brew - o charakterystycznym kształcie, wykonany ze szkła hartowanego, ze szczelną zakrywką oraz praktyczną silikonową opaską, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie termiczne przed poparzeniem oraz wyślizgnięciem się kubka z dłoni;
  • keepcup Alchemy - smukły, ma podwójne ścianki - to w zasadzie 2 kubki nałożone na siebie. Wewnętrzny wykonany jest ze szkła, zewnętrzny z tworzywa sztucznego, z silikonową opaską.

KeepCup to wygoda, oryginalna forma, ładny design i ekologiczna koncepcja, która ma szansę poprawić stan naszej planety. Wybierz swoją wersję kolorystyczną i odpowiadający model kubka - naprawdę warto! W kubkach można śmiało podgrzewać napoje w mikrofalówce, wystarczy pamiętać, by zdjąć plastikową pokrywkę!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.