Czajnik Le Creuset: premium sprzęt ze stali pokrytej emalią porcelanową

Wioleta Bednarczyk
30.01.2020 14:55
Trzy piękne, kolorowe i funkcjonalne linie czajników w stylu retro i nowoczesnym prezentuje francuska marka Le Creuset. Nie pochłaniają zapachów ani smaków. Są na wszystkie rodzaje kuchenek. Wiele modeli można też kupić ze sporym rabatem!

Czajniki od francuskiej firmy Le Creuset to fantastyczne pomocniki kuchni o wyjątkowych kształtach. Dostępne w wielu pięknych kolorach, przygaszonych i jaskrawych. Także w różnych stylach, retro i nowoczesnym. To modele: Zen, Kone i tradycyjny. Są bardzo funkcjonalne, o wyrafinowanej estetyce, wykonane ze stali nierdzewnej pokrytej emalią porcelanową. Posiadają też wygodny uchwyt do łatwiejszego przenoszenia i nalewania wody oraz znacznik pojemności. Nie chłoną zapachów i smaków. Natomiast wyjątkowa budowa pozwala im na stosowanie na wszystkich możliwych źródłach ciepła. To design jedyny w swoim rodzaju – stylowy i funkcjonalny.

Czajnik Le Creuset, który świetnie odnajdzie się we wnętrzu retro, jak i nowoczesnymCzajnik Le Creuset, który świetnie odnajdzie się we wnętrzu retro, jak i nowoczesnym Fot. Le Creuset

Wybrane modele czajników Le Creuset Kone można teraz kupić o wiele taniej! Nawet ze zniżką 100 zł. 

Czajnik z gwizdkiem Kone od marki Le CreusetCzajnik z gwizdkiem Kone od marki Le Creuset Fot. Le Creuset

Pomarańczowy czajnik Le Creuset z kolekcji klasycznejPomarańczowy czajnik Le Creuset z kolekcji klasycznej Fot. Le Creuset

Czajniki Le Cruset to solidny i trwały produkt, który posłuży przez lata. To doskonałe połączenie pięknego i modnego kształtu z solidną formą. 

Marka znana jest również z produkcji żeliwnych garnków, które pokochały pokolenia. Produkuje też stylowe kubki, filiżanki, naczynia do pieczenia.

Czajnik Zen Le Creuset to przykład minimalistycznego wzornictwa o niebanalnej formieCzajnik Zen Le Creuset to przykład minimalistycznego wzornictwa o niebanalnej formie Fot. Le Creuset

Więcej o:
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • jac_l_w

  Oceniono 12 razy 12

  Chyba się skuszę, tylko nie wiem jeszcze, czy na początek wziąć czajnik z gwizdkiem za 500, patelnię za 700, czy brytfankę za 1000.

 • szoferek1

  Oceniono 19 razy 11

  Przestańcie robić wodę z mózgów i zachwalać jakiś chłam bo ma metkę firmienną.Kupiłem pikser "firmienny" DUKA ,iwytrzymał do końca gwarancji i się rozleciał!A cena była dziesięciokrotnie wyższa niż zwykłego miksera z hipermarketu.Okazało się że to nienaprawialna jednorazówka.

 • axermann

  Oceniono 2 razy 2

  Niedługo na gazeta.pl będą i gó... w celofanowym papierku reklamować jeżeli będzie takie zlecenia....ech widać że im nie jest wszystko jedno

 • kalisadawa

  Oceniono 4 razy 2

  Co za śmieci! Ciekawe ile Pani "dziennikarka" wzięła za nachalną promocję.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 1 raz 1

  Wybrane modele czajników Le Creuset Kone można teraz kupić o wiele taniej! Nawet ze zniżką[sic!] 100 zł.
  Brzmi jak kiepski żart, ale to na poważnie

 • lamer1980

  Oceniono 1 raz 1

  po prostu wiejska żenua

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 6 razy 0

  wsiowy

 • chokai

  Oceniono 1 raz -1

  Rzetelny artykuł , tylko te dopiski "Materiały promocyjne Partnera" wszędzie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX