Funkcjonalne i modne akcesoria kuchenne Jamie Oliver z rabatem do 70%

Wioleta Bednarczyk
16.03.2020 12:20
Stylowe i praktyczne akcesoria do kuchni od Jamie Olivera - wyjątkowej postaci brytyjskiej sztuki kulinarnej to gwarancja świetnej funkcjonalności i niebanalnego podejścia do designu. Teraz można je kupić taniej nawet o 70 %.

Jamie Oliver – brytyjski kucharz, autor wielu programów i książek kulinarnych, właściciel restauracji stworzył wspaniałą kolekcję naczyń i akcesoriów do kuchni. To modne, solidne i praktyczne formy, które zachęcają do przygotowywania posiłków.

Akcesoria do pieczenia Jamie Oliver.Akcesoria do pieczenia Jamie Oliver. Fot. Jamie Oliver

Zależało mi na tym, by być dumnym z każdego produktu. Chciałem, żeby moje produkty były nie tylko niezwykle praktyczne i wysokiej jakości, ale również były atrakcyjne wizualnie, aby każdy tak jak ja chciał je mieć w swojej kuchni.

– wyznaje Jamie Oliver.

Zobaczcie różne miski, przybory kuchenne, naczynia do gotowania, formy do pieczenia, pojemniki do przechowywania, noże, garnki. Teraz można je nabyć z rabatem nawet 70 %.

Kolorowe miski i przybory kuchenne Jamie Oliver.Kolorowe miski i przybory kuchenne Jamie Oliver. Fot. Jamie Oliver

Każdy z oferowanych artykułów wyróżnia proste, ale niebanalne wzornictwo, często ozdobione soczystymi barwami i modnymi wzorami. 

Kolorowe naczynia kuchenne Jamie Oliver.Kolorowe naczynia kuchenne Jamie Oliver. Fot. Jamie Oliver

W ofercie marki Jamie Oliver znajdują się również urządzenia i akcesoria kuchenne ze stali szlachetnej. Praktyczna maszynka do makaronu o niewielkich rozmiarach przyda się każdemu kucharzowi. Jest też wiele akcesoriów do pieczenia i przechowywania produktów.

Maszynka do makaronu Jamie Oliver ze stali szlachetnej.Maszynka do makaronu Jamie Oliver ze stali szlachetnej. Fot. Jamie Oliver

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • alderamin

    Oceniono 1 raz 1

    Pamiętam jak Jamie gotował w szkole publicznej, bo chciał udowodnić, ze można jeść pysznie za szkolny budżet i niestety poległ na całej linii, dzieciaki wolały hamburgery.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX