Kubek z napisem inny niż wszystkie! Zacznij dzień z humorem dzięki śmiesznym sentencjom

Kto by pomyślał, że kubek z napisem może tak poprawić humor! Kawa, czy herbata będą smakowały z rana jeszcze lepiej, jeśli wypijesz je w towarzystwie śmiesznych sentencji, motywacyjnych tekstów lub złotych myśli. Wybraliśmy te najlepsze - sprawdź!

Kubek z napisem

Koneserów kawy i entuzjastów herbaty nie brakuje. Coraz większą uwagę przywiązuje się do stylowych dodatków i akcesoriów w domu, a ludzie chcą otaczać się ładnymi rzeczami. Kubki to przedmioty codziennego użytku, bez których trudno wyobrazić sobie naszą normalną codzienność. Dlatego też warto zaopatrzyć się w takie, które na dzień dobry poprawią twój humor i sprawią, że kawa, czy herbata staną się jeszcze smaczniejsze. Kubek z napisem to must-have w każdej kuchni. Może to być śmieszny napis, tekst motywacyjny lub złota myśl - każda z tych opcji poprawi humor! Świetne kubki tworzy Jeden Rysunek Dziennie - połączenie napisów z minimalistycznymi rysunkami urozmaici kolekcję dodatków, jakie posiadasz w swoim domu.

Kubek z napisem - wersja gotowa lub personalizowana

Jeśli chcesz powiększyć swoją kolekcję kuchennych dodatków, postaw na kubek z napisem - niezbędnik w każdym domu. Możesz wybrać gotową wersję z nadrukowaną już sentencją i grafiką lub spersonalizować kubek, wybierając całkiem nowy, wymyślony przez ciebie napis. Ta druga opcja świetnie sprawdzi się jako prezent. W ramach podziękowania za pomoc, urodziny, Dzień Babci, Dzień Mamy itd. - wymieniać można bez końca! Świadczy to o tym, że kubek z napisem sprawdzi się dosłownie na każdą okazję. Taki dodatek możesz podarować również sobie. Na kubku można również nadrukować mini komiks. Gotowe, świetne projekty znajdziesz chociażby u Bazgram.

Kubek z napisem - porcelanowy, czy emaliowany?

Jaki kubek z napisem wybrać? Do dyspozycji masz najczęściej porcelanowy i emaliowany. Kubki porcelanowe charakteryzują się klasyczną formą, mają wygodne uszko i wiele ciekawych odsłon kolorystycznych. Jeśli wybierzesz kubek z napisem, będzie od prawdopodobnie biały, aby nadruk był jak najbardziej widoczny. Jedyne co możesz wybrać to kolor wnętrza - od niebieskiego, po zieleń. Wybór należy do ciebie. Jeśli chodzi o kubki emaliowane, swoim designem przypominają modele z dużo wcześniejszych dekad. Dzięki temu mają intrygujący, oldschoolowy charakter i kawa smakuje w nich po prostu obłędnie! Taki wariant kubka spodoba się każdemu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.