Jak na lepsze zmienić rynek nieruchomości i wybrać mieszkanie idealne? Zapytaliśmy The Estate Warsaw - nową firmę na mapie Warszawy

Mysia 3, wtorek 16.05.2023. Mija dokładnie rok od założenia nowej firmy na rynku nieruchomości - The Estate Warsaw. Na zaproszenie prezesów Łukasza Paziewskiego i Kuby Mikołajczuka przyglądamy się specyficznemu rynkowi warszawskich mieszkań i relacjonujemy 1. urodziny firmy.

Oficjalne otwarcie w centrum Warszawy

Oficjalne otwarcie The Estate WarsawOficjalne otwarcie The Estate Warsaw fot. Aneta Racinowska / Instagram @anetaariel

Mysia 3 godzina 17.00. Na 100 m2 3. piętra kultowego już budynku, spotykają się jedni z najlepszych agentów nieruchomości, deweloperów i  doradców okołotransakcyjnych w mieście. To wszystko na zaproszenie firmy The Estate Warsaw, która swoje 1. urodziny postanowiła uczcić branżowym eventem. Takie dni to nie tylko swego rodzaju hołd dla specyficznej pracy pośrednika, ale także okazja na poznanie biznesu "od kuchni". Ten, wcale nie okazuje się taki straszny jak go opisują... wszystkim dopisują dobre humory, gwar rozmów roznosi się po korytarzach, a sami agenci nieruchomości są skorzy do podzielenia się swoimi cennymi radami o rynku warszawskich mieszkań. Firma zadbała nie tylko o dobry networking podczas całego wydarzenia, ale także o "strefę kulturalną" dla swoich gości. Podczas eventu wszyscy zaproszeni mogli przyjrzeć się pracom Sebastiana Przybysza (Instagram @shot.empire) w specjalnie zorganizowanym na tę okazję wernisażu, a także wykonać personalizowany rysunek artystyczny swojej osoby, za który odpowiadała Karolina Pawelczyk (Instagram @karolina_pawelczyk_illu). 

Oficjalne otwarcie The Estate WarsawOficjalne otwarcie The Estate Warsaw fot. Aneta Racinowska / Instagram @anetaariel

Nieruchomości - nie taki wilk straszny...

Jak przyznają założyciele firmy - rynek pośrednictwa nie ma dobrego PR-u w ogólnej świadomości. Ludzie boją się współpracować z agentami, którzy często nie traktują swoich klientów poważnie lub (o zgrozo!) przysparzają im kłopotów na przykład karzą podpisywać niekorzystne dla nich dokumenty, czy zwalają na głowę zawiłe kruczki prawne z którymi muszą potem walczyć miesiącami.

Nie chcieliśmy zakładać kolejnej firmy nieruchomości, których na rynku jest już cała masa. Chcemy, aby The Estate Warsaw było takie jak my: młodzi, dynamiczni, cały czas głodni rozwoju i nowych doświadczeń, otwarci na wszystkich klientów i najlepszych specjalistów w zakresie nieruchomości

- w rozmowie z nami mówi Łukasz Paziewski, CEO.

The Estate Warsaw to przede wszystkim stawianie na klienta i jego potrzeby. Przy współpracy staramy się przekazywać całą naszą wiedzę, aby efekt końcowy, zarówno sprzedaż, najem czy kupno nieruchomości spełniały oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Każdy z naszych potencjalnych klientów może umówić się z jednym z naszych agentów na bezpłatną wycenę swojej nieruchomości, czy spotkanie w biurze w celu omówienia szczegółów współpracy. To my jesteśmy dla ludzi, nie na odwrót.

- dodaje Co-CEO Jakub Mikołajczuk.

The Estate Warsaw znajduje się w samym centrum Warszawy niedaleko przestrzeni eventowej, gdzie organizowane były 1. urodziny firmy. Biuro przy Mokotowskiej 3, bo taki jest dokładny adres, zostało zaprojektowane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. W pracach nad wykończeniem i wystrojem wnętrz czuwała firma M.A. Kolektyw (Instagram @m.a.kolektyw), a w środku znajdziemy prace między innymi młodego artysty Tytusa Duchnowskiego (Instagram @tytusduchnowski), czy Kornela Zezuli (Instagram @kornel_zezula).

To dla nas ważne, aby wspierać polskich artystów i firmy niezależenie od tego, czy zajmują się projektowaniem wnętrz, czy tworzeniem dzieł artystycznych. Wiemy jak trudno przebić się w naszej branży, dlatego tym bardziej zależy nam na współpracy ze zdolnymi kreatorami.

Więcej informacji na theestate.pl

Oficjalne otwarcie The Estate WarsawOficjalne otwarcie The Estate Warsaw fot. Aneta Racinowska / Instagram @anetaariel

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.