Zulana - porcelana od polskiego producenta

Porcelana - szlachetna forma ceramiki. Dzięki swojej delikatności i elegancji sprawdzi się doskonale na rodzinnych przyjęciach i kolacjach, ale i bez okazji. Porcelana z Zulany z pewnością zaspokoi najbardziej wymagające gusta! Jaką porcelanę wybrać? Podpowiadamy!

Porcelana z Zulany - hit!

Porcelana z zulanyPorcelana z zulany Fot. Zulana - materiały producenta Fot. Zulana - materiały producenta

Zulana oferuje barwne i wyjątkowe naczynia ze szlachetnej, polskiej porcelany, produkowanej w fabryce z tradycjami na Dolnym Śląsku. Dużym zaletą polskiej produkcji jest wytwarzanie porcelanowych naczyń z naprawdę wysokiej jakości materiałów, takich jak kwarce, skalenie i kaoliny. Dzięki zerowej nasiąkliwości bardzo łatwo zmyć z niej wszelkie tłuszcze oraz sosy. Odporna i gładka powierzchnia naczyń zapewni odporność na zarysowania sztućcami. Porcelanę od Zulany śmiało możemy wkładać do mikrofalówek czy zmywarek.

Kolorowe komplety kubków, talerzy i misek oraz staranność ich wykonania przesądziły o sukcesie marki Zulana. Właścicielki firmy są artystkami, które wkładają w projekty naczyń całe swoje serce. Unikalne wzory ożywią kuchnię i będą wspaniałą dekoracją stołu. Trwały materiał pozwoli na długoletnie użytkowanie, a powierzchnia naczyń przez długi czas będzie piękna i błyszcząca.

Potrzebujesz gotówki na nową zastawę? Sprawdź oferty pożyczki*

Elegancja na stole!

Elegancja na stoleElegancja na stole Fot. Zulana - materiały producenta Fot. Zulana - materiały producenta

Wszystkie gorące napoje i dania smakują dużo lepiej, jeśli podany je we właściwy sposób. Mogą nam w tym pomóc odpowiednie naczynia z porcelany. Dawniej na porcelanę mogły sobie pozwolić jedynie zamożniejsze warstwy społeczeństwa, obecnie jest ona coraz bardziej popularna i gości w wielu domach. Założycielki marki Zulana chciały, by porcelana zagościła tam na stałe.

Porcelanowe filiżanki i kubki idealnie sprawdzą się do podawania kawy czy herbaty i będą - tak samo jak dawniej - synonimem szyku, elegancji i luksusu. Filiżanki wymagają towarzystwa pięknych spodków. Wybierając porcelanową zastawę stołową należy pamiętać, aby unikać naczyń lekkich z grubymi ściankami, które będą mniej wytrzymałe.

Naczynia z porcelany najczęściej są w kolorze białym lub kremowym, co podkreśla ich wyjątkowy charakter. Zdobią je jedynie delikatne, malowane wzory, najczęściej kwiatowe. Dzięki swojej elegancji porcelana doskonale sprawdzi się jako prezent na specjalne okazje, takie jak ślub czy ważna rocznica.

Zulana stawia na indywidualizm - możemy swobodnie łączyć różne kolekcje, dzięki czemu kompozycja na stole stanie się kolorowa, a jednocześnie nie straci na elegancji. Jeśli wolimy mniej szalone rozwiązania, w ofercie Zulany znajdziemy także porcelanę bez zdobień, w kolorze białym.

Porcelana na wesoło!

Porcelana z Zulany - hit!Porcelana z Zulany - hit! Fot. Zulana - materiały producenta Fot. Zulana - materiały producenta

Zulana oferuje porcelanę z oryginalnymi i kolorowymi zdobieniami, dzięki którym kompozycje na stole nie będą nudne. Barwne wzory sprawdzą się idealnie dla dzieci, szczególnie niejadków, które być może zachęcą maluchy do zjedzenia obiadu.

Większość z nas wybiera dla dzieci naczynia plastikowe, wychodząc z założenia, że są bardziej praktyczne, bo się nie stłuką. Jednak nie jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie. W obecnych czasach jesteśmy bombardowani tonami plastiku, natomiast porcelana jest jednym z najzdrowszych surowców!

Naczynia tego typu nie zawierają toksycznych substancji, dlatego nie ma obaw, gdy jedzenie styka się z materiałem. Bardzo ważnym aspektem w doborze naczyń dla dzieci są oczywiście walory estetyczne. Zulana zadbała o to, aby naczynia były bajecznie kolorowe. Dekoracje są wypalane w temperaturze 1200 st. C, dzięki czemu naczynia są termoodporne i odporne na ścieranie. Dodatkowo producenci używają ekologicznych farb ceramicznych, które nie zagrażają najmłodszym użytkownikom.

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 328,03% dla reprezentatywnego przykładu pożyczki przy następujących założeniach: okres kredytowania 60 dni, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 550 zł, całkowita kwota do zapłaty 698,50 zł, spłata całkowita 1 raty w wysokości 698,50 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt pożyczki 148,50 zł (w tym: prowizja 148,50 zł, odsetki 0 zł).

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.