Te sztuczne rośliny Lidl to idealny wybór jeśli marzysz o domowej dżungli. Klienci: "wyglądają jak prawdziwe"

Nie każdy może mieć rośliny w domu. Czasem wynika to z warunków, a niekiedy z braku czasu na ich właściwą pielęgnację. Dobrym rozwiązaniem są sztuczne rośliny Lidl, które według opinii klientów wyglądają jak żywe. Zobacz, co możesz znaleźć w sklepie online.

Sztuczne rośliny do pokoju z Lidla

Rośliny są niezaprzeczalnie jednymi z najpiękniejszych dekoracji w mieszkaniu. Przybliżają nas do natury, a ich zielony kolor jest dobry dla oczu. Jednak co wtedy gdy z różnych powodów nie możesz pozwolić sobie na własne rośliny doniczkowe, a wszystkie próby ich pielęgnacji kończą się fiaskiem? Dobrym wyjściem są sztuczne kwiaty, które często wyglądają jak żywe, dlatego mogą je zastąpić i udekorować wnętrze. Takie rośliny dostępne są w ofercie Lidla.

Są to odpowiedniki realnych gatunków, m.in. palmy pokojowej, monstery, czy nawet drzewka cytrynowego. Sztuczne rośliny doniczkowe z Lidla to dobry wybór dla osób, które często wyjeżdżają, mają koty albo w ich domu nie ma odpowiednich warunków do pielęgnacji takich kwiatów (np. jest zbyt ciemno lub powietrze jest suche). Takie dekoracje nawiązujące do naturalnej flory, to również dobry wybór dla wszystkich zapominalskich, którzy nie pamiętają o podlewaniu lub nawożeniu, ani nie po drodze im np. z cyklicznym przesadzaniem kwiatów. 

Czytaj też: Po tej domowej mieszance na meblach nie będzie osiadał kurz i nabiorą pięknego połysku

sztuczne rośliny Lidlsztuczne rośliny Lidl fot. lidl.pl (kolaż)

Sztuczne kwiaty doniczkowe Lidl

W ofercie Lidla znajdziemy spory wybór sztucznych roślin w doniczkach. To dekoracje marki Livarno home. Większość kwiatów to modele wysokie, rosnące naturalnie w ciepłym klimacie. Na pewno wprowadzą do twojego wnętrza trochę egzotyki. W sklepie online Lidla moją uwagę przyciągnęła m.in. palma areka, z rozłożystymi, pierzastymi, intensywnie zielonymi liśćmi. To jeden z hitów do wnętrz. Wygląda pięknie i będzie pasować do pomieszczeń w każdym stylu.

sztuczna roślina Lidlsztuczna roślina Lidl fot. lidl.pl

Można też zdecydować się na egzotyczną trawę morską. Jeśli uwielbiasz cieniutkie, szumiące po wpływem wiatru łodygi z pióropuszami wystające ze stawów lub jezior, to taka sztuczna roślina do pokoju na pewno przypadnie ci do gustu. Obydwie rośliny mają ok. 120 cm. Wnętrzarskim hitem od kilku lat jest również monstera. Sztuczny model z Lidla ma mniej więcej 100 cm. 

Do jakiego pomieszczenia sztuczne roślinki?

Sztuczne kwiaty mogą ozdobić tak naprawdę każde pomieszczenie. Nie musisz sprawdzać ich wymagań, czy wolą więcej światła, czy mniej, suche powietrze czy wilgotne. Wysokie sztuczne rośliny doniczkowe świetnie ozdobią sypialnię, salon, pokój młodzieżowy, a nawet łazienkę lub kuchnię. Ich utrzymanie jest proste: wystarczy co jakiś czas przecierać liście z kurzu wilgotną szmatką. W sklepie online Lidla można przeczytać opinie na temat tych produktów, które w zdecydowanej większości są pozytywne. Klienci najczęściej wskazują, że są to sztuczne rośliny jak żywe i dobrze dekorują wnętrza. 

Czytaj też: Suplementujesz tę witaminę? Zaaplikuj ją także anturium. Szybko odżyje i obsypie się kwiatami

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.