basen ogrodowy

 • Basen ogrodowy - sposób na ochłodę w letnie dni!

  Basen ogrodowy - sposób na ochłodę w letnie dni!

  Letnie, gorące dni to to na co wszyscy czekamy, jednak nieznośne upały stają się nie do wytrzymania. W takie dni może nam pomóc możliwość zanurzenia się w chłodnej wodzie we własnym ogrodzie.

 • Sposób na relaks w gorące dni, czyli basen ogrodowy stelażowy

  Sposób na relaks w gorące dni, czyli basen ogrodowy stelażowy

  Letnie upały dają się nam we znaki i możliwość zanurzenia się w chłodnej wodzie to nasze marzenie. Baseny ogrodowe od lat cieszą się popularnością, podpowiadamy więc, jaki sprzęt pozwoli się ochłodzić i zrelaksować.

 • Jaki basen wybrać do ogrodu: stelażowy, rozporowy, dmuchany? Te modele są na każdą kieszeń

  Jaki basen wybrać do ogrodu: stelażowy, rozporowy, dmuchany? Te modele są na każdą kieszeń

  Jak wybrać basen, z którego będą zadowoleni dorośli i dzieci? Podpowiadamy. Mamy 18 różnorodnych propozycji, mniejszych i większych, w różnych kolorach, o różnych wykończeniach. Mają różne ceny, a wiele z nich można teraz kupić z rabatem.

 • Czysta woda w basenie dla dzieci

  Czysta woda w basenie dla dzieci

  Upalne dni skłaniają do poszukiwania rozwiązań na poradzenie sobie z uporczywym gorącem. Wśród sposobów znajduje się również kąpiel w chłodnej, basenowej wodzie. Korzystanie z basenu nie tylko pozwala poradzić sobie z letnim upałem, ale również poprawia kondycję oraz samopoczucie. Z posiadania basenu w ogrodzie szczególnie zadowolone będą na pewno najmłodsi użytkownicy. Zobacz, jak powinieneś przygotować basen dla swoich pociech, by kąpiel w nim była bezpieczna i higieniczna.

 • Jak znaleźć dziurę w basenie ogrodowym?

  Jak znaleźć dziurę w basenie ogrodowym?

  Upalne lato skłania do poszukiwania rozwiązań, które pomogą w ochłodzeniu się. Doskonałym sposobem na poradzenie sobie z uporczywym gorącem jest kąpiel w ogrodowym basenie. Chłodna woda pozwoli Ci poradzić sobie z upałem, a dodatkowo zapewni świetną rozrywkę. Posiadanie basenu ogrodowego będzie zatem doskonałym rozwiązaniem. Jednak jak to w życiu bywa radości przeplatają się ze smutkami i Twój basen ogrodowy może czasami wymagać naprawy. Nagle tworzące się dziury sprawiają, że zabawa w basenie jest niemożliwa. Działać zatem należy szybko.

 • Podłoże pod basen - jak je przygotować? 4 prace do wykonania

  Podłoże pod basen - jak je przygotować? 4 prace do wykonania

  Jak przygotować podłoże pod basen, żeby pasowało rozmiarem i zabezpieczało miniaturowy akwen przed uszkodzeniem? Dobrze jest pomyśleć o tym wcześniej, nawet przed zakupem basenu ogrodowego. Rynek obfituje w różne funkcjonalne rozwiązania. Warto też zadbać o kilka dodatkowych kwestii. Jakich konkretnie? Podpowiadamy.

 • Chemia do basenu - jaką wybrać? 6 produktów wartych uwagi

  Chemia do basenu - jaką wybrać? 6 produktów wartych uwagi

  Niewątpliwie posiadanie basenu ogrodowego związane jest z tym, że musimy zadbać o dobrą jakość wody. Z pomocą przychodzi nam chemia do basenu, jednak pod tym pojęciem kryją się różne rodzaje środków do uzdatniania wody. Najbardziej powszechne jest użycie w basenach chloru do dezynfekcji. Jakie są inne opcje?

 • Mata solarna do basenu - opinie, zalety

  Mata solarna do basenu - opinie, zalety

  Mata solarna do podgrzewania wody to jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów na to, by zwiększyć temperaturę w basenie. Wiadomo, że nawet kilka stopni w naszym klimacie może zrobić różnicę. Jaki podgrzewacz wybrać? Jakimi kryteriami się kierować? Podpowiadamy.

 • Podgrzewanie wody w basenie - jakie rozwiązanie wybrać?

  Podgrzewanie wody w basenie - jakie rozwiązanie wybrać?

  Przydomowy basen to coraz częściej spotykane rozwiązanie, które pozwala mieć w najbliższej przestrzeni własny obiekt do wypoczynku w wodzie. Niestety, klimat panujący w naszym kraju raczej nie rozpieszcza. Dla wielu osób dobra pogoda do kąpieli na zewnątrz panuje przez 3 - 4 miesiące. Podgrzewanie wody w basenie może ten czas znacząco wydłużyć. Kolektory słoneczne a może pompy ciepła? Jaki system ogrzewania basenu wybrać?

 • Koagulacja wody w basenie ogrodowym. Jakie daje korzyści?

  Koagulacja wody w basenie ogrodowym. Jakie daje korzyści?

  Na czym polega koagulacja wody w basenie? Dlaczego ten proces pomoże nam utrzymać czystość miniaturowego akwenu? Wiadomo, że tylko w czystej wodzie kąpiel będzie nie tylko przyjemna, ale też zdrowa. Dbałość o nią jest wreszcie dowodem na to, że gospodarz dba o swoją posesję.

 • Jaka woda dla niemowlaka w basenie ogrodowym? Podpowiadamy

  Jaka woda dla niemowlaka w basenie ogrodowym? Podpowiadamy

  Okazuje się, że basen jest dla małego dziecka bardzo dobrym rozwiązaniem. Jego korzystny wpływ dla zdrowia dziecka trudno przecenić - oczywiście wtedy, gdy sprzyjają temu warunki, przede wszystkim woda dobrej jakości. Jaką wodę wybrać do basenu ogrodowego dla najmłodszych dzieci? Podpowiadamy.

 • Jakie powinno być ph wody w basenie?

  Jakie powinno być ph wody w basenie?

  Korzystanie z basenów ogrodowych jest jedną z popularniejszych rozrywek w czasie letnim. Odkąd panuje pandemia i ciężko zorganizować bezpieczny wyjazd dla siebie i rodziny nad morze w kraju lub za granicą, coraz więcej rodzin decyduje się na zakup basenu ogrodowego. To rozrywka dla całej rodziny - zwłaszcza dzieci docenią możliwość codziennej aktywności w wodzie. Aby jednak zabawa w basenie była bezpieczna, należy odpowiednio zadbać o pH znajdującej się w zbiorniku wody.

 • Brązowa woda w basenie: Jak ją oczyścić?

  Brązowa woda w basenie: Jak ją oczyścić?

  Ciepłe, letnie dni skłaniają nas do wyjścia z domu i spędzenia czasu na zewnątrz. Popularną w ciągu ostatnich sezonów rozrywką ogrodową jest korzystanie z basenów. baseny stelażowe, rozporowe i dmuchane rozkładamy w swoich ogrodach i cieszymy się przyjemnością siedzenia w chłodnej wodzie. Utrzymanie basenów w czystości i higienie nie raz sprawia nam jednak pewne problemy. Jednym z nich może być brudna, brązowa woda.

 • Jaka pompa do basenu?

  Jaka pompa do basenu?

  Baseny ogrodowe to w ciągu ostatnich sezonów coraz popularniejsza rozrywka. Zwłaszcza w ciągu ostatniego lata, gdy pandemia korona-wirusa nie pozwoliła na swobodne podróżowanie, na zakup własnego basenu ogrodowego zdecydowało się coraz więcej osób. Aby jednak woda w basenie pozostawała zawsze czysta i higieniczna, należy o nią odpowiednio zadbać. Jedną z podstawowych metod oczyszczania wody jest zainstalowanie pompy. Sprawdźmy, jaką pompę należy wybrać, aby jak najlepiej zadbać o czystość wody.

 • Ile kosztuje basen?

  Ile kosztuje basen?

  Baseny ogrodowe to w ciągu ostatnich sezonów bardzo popularna rozrywka. Basen w ogrodzie pozwala na zachowanie zdrowia, pływanie w wodzie wyszczupla i poprawia krążenie. Ponadto baseny to doskonała rozrywka dla dużych i małych. Ile kosztuje basen? Jak droga może być budowa basenu ogrodowego, a ile kosztuje zakup gotowego basenu do rozłożenia?

 • Baseny ogrodowe - jaki rodzaj jest najlepszy?

  Baseny ogrodowe - jaki rodzaj jest najlepszy?

  Basen ogrodowy do marzenie wielu z nas. Jeszcze do niedawna własny zbiornik wodny kojarzył się ze zbytkiem i luksusem i zarezerwowany był dla właścicieli willi z wielkimi ogrodami, jednak obecnie na rynku znajdziemy modele na każdą kieszeń, dostosowane do różnej wielkości przestrzeni. Jaki rodzaj basenu sprawdza się najlepiej

 • Dom z basenem nie tylko dla bogaczy. Jak to zrobić i nie przepłacić?

  Dom z basenem nie tylko dla bogaczy. Jak to zrobić i nie przepłacić?

  Wraz z nadejściem upalnych dni odżywa marzenie o własnym basenie ogrodowym. W czasie epidemii covid - 19, gdy wakacje stoją pod znakiem zapytania, własny basen ogrodowy daje szansę na wakacyjny raj w domowym ogródku.

 • Idealny basen ogrodowy - jak wybrać?

  Idealny basen ogrodowy - jak wybrać?

  Dysponujesz ogrodem? Z pewnością marzysz o basenie, który sprawi frajdę całej rodzinie. W upalny dzień będzie najlepszą rozrywką zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Bez wychodzenia z własnej posesji, rano, popołudniu lub wieczorem będzie idealnym miejscem dla ochłody, ale też uzupełnieniem ogrodowej aranżacji. Sprawdziliśmy, jak wybrać idealny basen ogrodowy.

Więcej o:

basen ogrodowy

 • Baseny ogrodowe - najciekawsze modele

  Baseny ogrodowe - najciekawsze modele Szeroki wybór basenów ogrodowych pozwala wybrać model odpowiedni do potrzeb i możliwości. Na rynku dostępnych jest wiele modeli basenów ogrodowych, które pozwolą zrelaksować się i odprężyć. Dzięki temu czas spędzony na świeżym powietrzu

 • Baseny ogrodowe - wyprzedaże

  Basen ogrodowy wraz z siedzeniem, który ma sporą przestrzeń do kąpieli. Wyrób wykonano z wytrzymałego winylu, ścianki basenu są przeźroczyste. Nadmuchiwane siedzenia oraz trzy otwory na napoje, będące integralną częścią basenu, zwiększają komfort wypoczynku. W komplecie znajduje się także łatka

 • Basen ogrodowy: Jak dbać?

  Regularne oczyszczanie to podstawa i jest jedynym sposobem na pozbycie się bakterii i grzybów. Basen ogrodowy, czy to basen rozporowy, czy basen stelażowy, ma być bowiem zabawą, higieniczną oraz bezpieczną, a woda w nim powinna spełniać pewne warunki, by wszystko było w porządku. Przygotowanie

 • Baseny ogrodowe - jaki rodzaj jest najlepszy?

  Baseny dmuchane Baseny dmuchane to najtańszy rodzaj basenów ogrodowych. Ich zalety docenią przede wszystkim dzieci. Co prawda ze względu na stosunkowo niewielkie rozmiary nie nadają się one do nauki pływania, ale za to są bezpieczne i w miarę płytkie. Bardzo łatwo je rozstawić, są lekkie, a

 • Jak znaleźć dziurę w basenie ogrodowym?

  . Wiele basenowych dziur tworzy się na dnie zbiornika. Winne temu jest źle przygotowane podłoże. Dlatego zanim rozłożysz basen i napełnisz go wodą, należy zawsze dokładnie oczyścić cały teren. Usuń skrupulatnie kamienie i gałązki, fragmenty gruzu lub wszelkie ostro zakończone elementy. Aby basen ogrodowy był lepiej

 • Jaki basen ogrodowy wybrać - praktyczne porady

  Aby kupić dobry basen ogrodowy, warto rozejrzeć się po ofertach różnych rodzajów basenów, gdyż dobry wybór basenu ogrodowego będzie dla nas przyjemnością nie tylko na kolejny sezon, ale również na długie lata. Możemy wybierać pomiędzy ofertą basenów rozporowych, stelażowych, hydromasażem lub

 • Sposób na relaks w gorące dni, czyli basen ogrodowy stelażowy

  Czy warto zdecydować się na basen ogrodowy? Zakup basenu ogrodowego może wiązać się ze sporym wydatkiem, jednak może to być doskonały pomysł, by uatrakcyjnić nasz ogród i stworzyć sobie możliwość ochłody w upalne letnie dni. Basen ogrodowy to na pewno wspaniała atrakcja dla dzieci i dorosłych

 • Płyty pod basen ogrodowy - rodzaje, zalety, jakie wybrać

  Baseny ogrodowe: dlaczego stabilizacja podłoża basenu jest kluczowa? Podłoże pod baseny ogrodowe jest niezwykle istotne z dwóch powodów: zapewnia właściwy komfort korzystania z basenów sprawia, że baseny ogrodowe mogą być dłużej wykorzystywane Podłoże do basenu i jego cechy Niezależnie od

 • Idealny basen ogrodowy - jak wybrać?

  stelażowy? Długi czas rozkładania. Ostatnim modelem jest basen drewniany. Świetnie prezentuje się w ogrodzie, szczególnie w pobliżu tarasu i mnóstwa zieleni. Basen wykonany jest oczywiście z impregnowanego drewna. Basen ogrodowy - kształt i rozmiar Wielkość i kształt basenu powinniśmy uzależnić od ilości