basen ogrodowy

 • Koagulacja wody w basenie ogrodowym. Jakie daje korzyści?

  Koagulacja wody w basenie ogrodowym. Jakie daje korzyści?

  Na czym polega koagulacja wody w basenie? Dlaczego ten proces pomoże nam utrzymać czystość miniaturowego akwenu? Wiadomo, że tylko w czystej wodzie kąpiel będzie nie tylko przyjemna, ale też zdrowa. Dbałość o nią jest wreszcie dowodem na to, że gospodarz dba o swoją posesję.

 • Jaka woda dla niemowlaka w basenie ogrodowym? Podpowiadamy

  Jaka woda dla niemowlaka w basenie ogrodowym? Podpowiadamy

  Okazuje się, że basen jest dla małego dziecka bardzo dobrym rozwiązaniem. Jego korzystny wpływ dla zdrowia dziecka trudno przecenić - oczywiście wtedy, gdy sprzyjają temu warunki, przede wszystkim woda dobrej jakości. Jaką wodę wybrać do basenu ogrodowego dla najmłodszych dzieci? Podpowiadamy.

 • Jakie powinno być ph wody w basenie?

  Jakie powinno być ph wody w basenie?

  Korzystanie z basenów ogrodowych jest jedną z popularniejszych rozrywek w czasie letnim. Odkąd panuje pandemia i ciężko zorganizować bezpieczny wyjazd dla siebie i rodziny nad morze w kraju lub za granicą, coraz więcej rodzin decyduje się na zakup basenu ogrodowego. To rozrywka dla całej rodziny - zwłaszcza dzieci docenią możliwość codziennej aktywności w wodzie. Aby jednak zabawa w basenie była bezpieczna, należy odpowiednio zadbać o pH znajdującej się w zbiorniku wody.

 • Brązowa woda w basenie: Jak ją oczyścić?

  Brązowa woda w basenie: Jak ją oczyścić?

  Ciepłe, letnie dni skłaniają nas do wyjścia z domu i spędzenia czasu na zewnątrz. Popularną w ciągu ostatnich sezonów rozrywką ogrodową jest korzystanie z basenów. baseny stelażowe, rozporowe i dmuchane rozkładamy w swoich ogrodach i cieszymy się przyjemnością siedzenia w chłodnej wodzie. Utrzymanie basenów w czystości i higienie nie raz sprawia nam jednak pewne problemy. Jednym z nich może być brudna, brązowa woda.

 • Jaka pompa do basenu?

  Jaka pompa do basenu?

  Baseny ogrodowe to w ciągu ostatnich sezonów coraz popularniejsza rozrywka. Zwłaszcza w ciągu ostatniego lata, gdy pandemia korona-wirusa nie pozwoliła na swobodne podróżowanie, na zakup własnego basenu ogrodowego zdecydowało się coraz więcej osób. Aby jednak woda w basenie pozostawała zawsze czysta i higieniczna, należy o nią odpowiednio zadbać. Jedną z podstawowych metod oczyszczania wody jest zainstalowanie pompy. Sprawdźmy, jaką pompę należy wybrać, aby jak najlepiej zadbać o czystość wody.

 • Ile kosztuje basen?

  Ile kosztuje basen?

  Baseny ogrodowe to w ciągu ostatnich sezonów bardzo popularna rozrywka. Basen w ogrodzie pozwala na zachowanie zdrowia, pływanie w wodzie wyszczupla i poprawia krążenie. Ponadto baseny to doskonała rozrywka dla dużych i małych. Ile kosztuje basen? Jak droga może być budowa basenu ogrodowego, a ile kosztuje zakup gotowego basenu do rozłożenia?

 • Baseny ogrodowe - jaki rodzaj jest najlepszy?

  Baseny ogrodowe - jaki rodzaj jest najlepszy?

  Basen ogrodowy do marzenie wielu z nas. Jeszcze do niedawna własny zbiornik wodny kojarzył się ze zbytkiem i luksusem i zarezerwowany był dla właścicieli willi z wielkimi ogrodami, jednak obecnie na rynku znajdziemy modele na każdą kieszeń, dostosowane do różnej wielkości przestrzeni. Jaki rodzaj basenu sprawdza się najlepiej

 • Dom z basenem nie tylko dla bogaczy. Jak to zrobić i nie przepłacić?

  Dom z basenem nie tylko dla bogaczy. Jak to zrobić i nie przepłacić?

  Wraz z nadejściem upalnych dni odżywa marzenie o własnym basenie ogrodowym. W czasie epidemii covid - 19, gdy wakacje stoją pod znakiem zapytania, własny basen ogrodowy daje szansę na wakacyjny raj w domowym ogródku.

 • Idealny basen ogrodowy - jak wybrać?

  Idealny basen ogrodowy - jak wybrać?

  Dysponujesz ogrodem? Z pewnością marzysz o basenie, który sprawi frajdę całej rodzinie. W upalny dzień będzie najlepszą rozrywką zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Bez wychodzenia z własnej posesji, rano, popołudniu lub wieczorem będzie idealnym miejscem dla ochłody, ale też uzupełnieniem ogrodowej aranżacji. Sprawdziliśmy, jak wybrać idealny basen ogrodowy.