Porta LOFT - nowa kolekcja od PORTA DRZWI

Nowa kolekcja od PORTA DRZWI zwraca uwagę nieoczywistym połączeniem barw i czarnymi wykończeniami. Seria Porta LOFT przekonuje trafnym wyczuciem najbardziej aktualnych trendów we wnętrzach. Kontrastowe zestawienia drewna z czarną ościeżnicą tworzą silny, charakterny duet. Jak sama nazwa wskazuje, Porta LOFT jest odpowiedzią na potrzeby modnych wnętrz w stylu loftowym, gdzie królują wyraziste aranżacje.

Nowa kolekcja Porta LOFT to drzwi z charakterem. Najbardziej rozpoznawalnym elementem są czarne futryny i klamki, zestawione z wyszukanymi odcieniami drewnopodobnych skrzydeł. Zgaszona, srebrna zieleń, elegancki granat, naturalna biel to barwy, które są obecne w najmodniejszych aranżacjach wnętrz. Liczne propozycje z serii Porta LOFT będą znakiem rozpoznawczym współczesnych mieszkań. Z pewnością przyciągną uwagę już od progu. Drzwi Porta LOFT sprawdzą się świetnie w industrialnej przestrzeni, będą ciekawym uzupełnieniem minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz.

Seria Porta LOFT jest grą kontrastów, gdzie bezkompromisowa czerń tworzy dopełnienie subtelnych bieli, naturalnych odcieni drewna czy zieleni. Dzięki temu otrzymujemy wyraźny, graficzny efekt, który stworzy ciekawe zestawienie z popularnymi materiałami wykończeniowymi. Beton, cegła, metal to bardzo dobre tło dla drzwi z serii Porta LOFT.

Drzwi ukryte. Jakie drzwi wybrać, by były niewidzialne? >>

Charakterystyczna kolekcja Porta LOFT to alternatywa dla klasycznych w formie i kolorze propozycji drzwi. Są elementem, który nie wtapia się w tło, raczej przykuwa uwagę oryginalnym, czarnym rysunkiem ościeżnicy i klamki oraz niebanalną kolorystyką. Wyróżnia się nie tylko estetyką, ale również jakością wykonania. Przyjazne środowisku okleiny Portaperfect 3D charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość.

Wybierzmy taki model drzwi z kolekcji Porta LOFT, który wpisze się w estetykę naszego mieszkania i odpowiednio je doświetli. Możemy sami zdecydować o tym, jaki stopień przeszklenia nas interesuje. Pamiętajmy, że jest to wybór na lata. Ważne, aby był oryginalny, ale także ponadczasowy.

Drzwi z kolekcji Porta LoftDrzwi z kolekcji Porta Loft PORTA DRZWI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.