Kolorowe zasłony prysznicowe

Karolina Mucha
25.10.2017 12:00
Zasłona przyda się pod prysznicem, który nie ma zabudowanej kabiny. Oprócz zapewnienia prywatności, ochroni podłogę przed zalaniem, a kolorowy model stanie się dekoracją łazienki. Wybraliśmy dla was najciekawsze modele kolorowych zasłon prysznicowych.

Zasłona prysznicowaZasłona prysznicowa Fot. Homebook Fot. Homebook

Zasłony prysznicowe najczęściej znajdziemy wykonane z PVC lub materiału tekstylnego. Materiał zasłony powinien być wodoodporny, a także wodoszczelny, aby woda puszczana pod prysznicem nie zalała całej podłogi wokół niego, co groziłoby poślizgnięciem.

Zasłony wykonane z tkaniny można prać w pralce, jednak ich cena jest dużo wyższa niż modeli z PCV. Zasłon z PVC nie trzeba prać, wystarczy wytrzeć je, usuwając zacieki z wody i mydła.

Kolorowe modele zasłon prysznicowych mogą być oryginalną dekoracją łazienki. Możemy dobrać zasłonę kolorystycznie do pozostałych dodatków lub wybrać model o ciekawym motywie kwiatowym, morskim lub w stylu pop-art.

Najlepiej jednak, jeśli akcesoria łazienkowe i zasłona będą ze sobą w jakiś sposób współgrały. Łazienka dzięki temu zyska urok i przytulność.

Poniżej znajdziecie wybrane przez redakcję modele kolorowych zasłon prysznicowych.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • maaja76

    Oceniono 1 raz -1

    Jezu zasłony to najgorsze co może być w łazience. Miałam kiedy i było to dla mnie bardzo męczące. Woda była wszędzie dodatkowo ta zasłona się brudziła i aby ją umyć trzeba było raz na tydzień to prać. Marnowanie wody w pralce. Teraz mamy idealnie wybiedzoną ściankę ze szkła w wannie i już nic nam nigdzie nie chlapie. Zrobiła nam to firma szklane.eu, którą bardzo polecam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX