Szkło Leonardo - niemieckie projekty tworzone na najwyższym poziomie

Wioleta Bednarczyk
16.05.2020 14:00
Leonardo to najbardziej znana marka niemieckiego producenta wyrobów ze szkła - Glaskoch. Poznaj szklane wzornictwo, które w subtelny sposób podkreśli wysublimowany styl aranżacji.

Szkło Leonardo PucciniSzkło Leonardo Puccini mat. pras. Partnera

Transparentne i eleganckie, ale również bardzo kolorowe i radosne jest szkło Leonardo – brandu z ponad 150-letnim doświadczeniem. Także jednego z największych europejskich producentów, który eksportuje swoje produkty do ok. 90 krajów na całym świecie. W ofercie można znaleźć szklanki, kieliszki, naczynia, pojemniki, wazony, figurki, świeczniki, czy etażerki ze szkła – przezroczystego, jak również bardzo kolorowego. 

Poznaj różnorodne kolekcje marki Leonardo, która tworzy je przy współpracy z najlepszymi projektantami. Niech szklana klasa zagości również w twoim domu. My na wyprzedaży znalazłyśmy też praktyczne akcesoria do kuchni tej marki. Zobacz, co naszym zdaniem warto kupić z dużym rabatem.

Akcesoria kuchenne Leonardo znajdziesz poniżej.

Więcej produktów znajdziesz poniżej.

Szklane produkty Leonardo to synonim rękodzieła i sztuki użytkowej na najwyższym poziomie. Marka jest częścią rodzinnej firmy Glaskoch, z siedzibą w miasteczku Bad Driburg i jest obecna już od 1859 roku. Z pewnością wielki sukces i popularność zawdzięcza świetnej i uniwersalnej ofercie, która prezentuje szkło dla każdego domu.

Więcej o: