Kino domowe w mieszkaniu

Kino domowe to sprzęt, który znajduje się w wielu polskich domach. To wokół kina domowego często kręci się życie rodzinne. Kino domowe służy do tego, aby we własnym salonie stworzyć namiastkę sali kinowej. Kino domowe daje możliwość wspólnego oglądania filmów i seriali w najlepszej jakości obrazu i przede wszystkim dźwięku.
Na naszej stronie znajdziecie wiele propozycji związanych z kinem domowym. Radzimy, jakie głośniki do kina domowego warto wybrać. Odpowiadamy też na pytanie, czy lepszy jest soundbar, czy kino domowe.

Kino domowe: jakie wybrać?

Kino domowe to sprzęt, który można znaleźć w ofercie wielu producentów. do najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych można zaliczyć kino domowe Samsung, kino domowe YAMAHA, kino domowe LG, kino domowe SONY, kino domowe Panasonic, kino domowe Denon, kino domowe Pioneer oraz kino domowe Philips.
W dziale Kino domowe znajdziecie porady, które kino domowe wybrać. Dzięki nim dowiecie się, które z dostępnych w sklepach zestawów kina domowego spełnią wasze oczekiwania.

Kino domowe: z czego się składa?

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem kina domowego do swojego domu lub mieszkania, musicie wiedzieć co wchodzi w skład typowego zestawu kina domowego. Kino domowe musi być wyposażone przede wszystkim w dobre głośniki do kina domowego. Kino domowe można podłączyć do posiadanego odbiornika telewizyjnego, jednak można także postawić na projektor do kina domowego. Coraz popularniejsze staje się także bezprzewodowe kino domowe, które jest nie tylko bardziej praktyczne, ale i estetyczne (niweluje problem nagromadzenia kabli przy telewizorze).
Zestaw kina domowego nie będzie pełny bez amplitunera kina domowego. Urządzenie to jest połączeniem wielokanałowego wzmacniacza, dekodera dźwięku i odbiornika radiowego. Amplituner kina domowego ma za zadanie, między innymi, wzmacniać sygnały audio pochodzące z różnych źródeł i kierować je do kolumn głośnikowych.
Na naszym portalu wyjaśniamy, co powinno wchodzić w skład zestawu kina domowego i radzimy czym kierować się przy jego wyborze. Dzięki tym radom wybór kina domowego nie będzie dla was żadną trudnością i szybko będziecie mogli cieszyć się własnym zestawem kina domowego.

Kino domowe: gdzie szukać?

Kino domowe można kupić w większości sklepów z elektroniką. Dość popularne są kina domowe z MEDIA EXPERT, jednak warto szukać ich także w innych sklepach, także internetowych. Dzięki naszym propozycjom, jakie zamieszczamy w dziale Kino domowe, znajdziecie najbardziej korzystne dla siebie oferty zestawów kina domowego.

Zobacz także:

Salon Meble Komody Sofa Stoliki kawowe Nowości Lampa Kominki Kanapy

kino domowe

 • Kino domowe - wybieramy porządne głośniki

  Kino domowe - wybieramy porządne głośniki

  Uwielbiasz oglądać kinowe hity na domowym ekranie, seriale w gronie rodziny czy przyjaciół? Na laptopie jest niewygodnie! Najlepiej kupić kino domowe. Sam telewizor to jednak nie wszystko. Odpowiednio dobrane kino domowe uwydatni dźwięki i sprawi, że wydadzą się one bardziej realistyczne.

 • Eleganckie szafki i półki RTV

  Eleganckie szafki i półki RTV

  Półki RTV są miejscem, gdzie możemy bezpiecznie ustawić nasz domowy sprzęt. Pomogą nam zorganizować elegancki i wygodny kącik telewizyjny. Zestaw szafek i półek RTV pomieści sprzęty i nieestetyczne kable. To dobry sposób na zachowanie porządku w reprezentacyjnej przestrzeni salonu.

 • Sala kinowa w Twoim domu - jak ją zaaranżować?

  Sala kinowa w Twoim domu - jak ją zaaranżować?

  Moda na kino trwa nieprzerwanie od wielu, wielu lat i ciągle zdobywa nowych entuzjastów. Oglądanie kinowych nowości, powroty do ulubionych klasyków i komedii to bardzo popularna forma rozrywki we współczesnym świecie. Jak stworzyć salę kinową we własnym domu? To możliwe!

 • Na co zwrócić uwagę wybierając zlew do kuchni?

  Na co zwrócić uwagę wybierając zlew do kuchni?

  Urządzanie kuchni to nie lada wyzwanie - musimy wybrać sprzęty, akcesoria i oczywiście armaturę. Pomimo coraz większej popularności zmywarek zlewozmywak jest nadal niezbędnym elementem każdej kuchni. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę wybierając zlew do kuchni!

 • Kino w domu! - wybieramy sprzęt i meble

  Kino w domu! - wybieramy sprzęt i meble

  Moda na kino trwa nieprzerwanie od wielu, wielu lat i ciągle zdobywa nowych entuzjastów. Oglądanie kinowych nowości, powroty do ulubionych klasyków i komedii to bardzo popularna forma rozrywki we współczesnym świecie. Jak stworzyć salę kinową we własnym domu? To możliwe!

 • Numer 01/12

  Numer 01/12

  Pomysły na kuchenne bufety z dodatkową funkcją * Piękne dekoracje inspirowane wzornictwem sprzed lat * Zasady nakrywania stołu

 • Numer 02/11

  Numer 02/11

  Dekoracje w mocnych barwach * Jak wykorzystać trudne do zagospodarowania miejsca na poddaszu * Metalowe łóżka

 • Numer 04/2010

  Numer 04/2010

  Deski nowe jak stare * Dekoracje na wielkanocny stół * Pomysły, jak obudować wannę *

 • Pokój hobby

  Pokój hobby

  Pomieszczenie, w którym można oddać się swoim zainteresowaniom

 • Luksusowa willa z kinem na dachu

  Luksusowa willa z kinem na dachu

  Zobacz dom, który wystąpił w reklamie wódki.

 • Filmowe łóżko

  Filmowe łóżko

  Są takie dni, kiedy nie chce się wychodzić z łóżka.

 • Z widokiem na Hollywood

  Z widokiem na Hollywood

  Wizyta w Hollywood, wieczór filmowy w jednym z najpiękniej usytuowanych kin, kąpiel w basenie z widokiem, a potem lampka czerwonego wina przy kominku - dla mieszkańców SKYLINE RESIDENCE to codzienność.