Materiały partnera

Zachwyć się ciepłem

 • Czy można wymienić grzejnik w mieszkaniu?

  Czy można wymienić grzejnik w mieszkaniu?

  Wielu z nas nie podobają się tandetne grzejniki, które hurtowo montują w mieszkaniach spółdzielnie i wspólnoty. Jak tylko mamy przypływ gotówki, staramy się je wymienić na bardziej eleganckie. Należy jednak uważać!

 • Odważne dodatki. Nadaj charakter swoim wnętrzom

  Odważne dodatki. Nadaj charakter swoim wnętrzom

  Dodatki potrafią całkowicie odmienić wnętrze. Czasem już jeden odważny akcent buduje niepowtarzalny klimat pomieszczenia.

 • 10 pomysłów na przytulny duży pokój w bloku

  10 pomysłów na przytulny duży pokój w bloku

  Duży pokój jest najważniejszym pomieszczeniem mieszkania w bloku. To w nim skupia się całe życie domowników, dlatego ważne jest, aby czuć się w nim komfortowo. Prezentujemy salony, które zachęcają do odpoczynku przytulnym wystrojem.

 • Jak wybrać grzejnik do łazienki

  Jak wybrać grzejnik do łazienki

  Bez względu na to, czy mamy dużą czy małą łazienkę, odpowiednio dopasowany grzejnik łazienkowy rozwiąże nasze problemy ze skutecznym jej ogrzaniem. Wybierając odpowiednie urządzenie musimy pamiętać, aby nie kierować się jedynie jego kształtem czy kolorem, lecz przede wszystkim funkcjonalnością, najodpowiedniejszą do naszej łazienki.

 • Forma i kolor w łazience

  Forma i kolor w łazience

  Czy wybór grzejnika do łazienki może być ekscytujący? Z pewnością, jeśli oprócz mocy grzewczej i rozmiarów weźmiesz pod uwagę jego kolor oraz fantazyjną formę. Czasy prostych, niczym nie wyróżniających się modeli grzejników właśnie przemijają. Dziś stawiamy na funkcjonalność i efektowny wygląd!

 • Ciepła łazienka dla singla i rodziny

  Ciepła łazienka dla singla i rodziny

  Łazienka jest pomieszczeniem, w którym każdy z nas chce czuć się komfortowo. Odpowiedni wybór urządzeń i wykorzystanie akcesoriów pozwolą cieszyć się ciepłem przed i po kąpieli, niezależnie od tego, czy mieszkamy sami, czy z całą rodziną.

 • Grzejnik w roli głównej - grzeje i zdobi

  Grzejnik w roli głównej - grzeje i zdobi

  To, co dla wielu jest we wnętrzu kłopotliwą koniecznością, może stać się jego największą ozdobą. Grzejniki dekoracyjne nie tylko dostarczą niezbędnego ciepła do twojego domu, ale także dodadzą mu stylu.