Materiały promocyjne

 • Dbaj o komfort termiczny na poddaszu i oszczędzaj!

  Dbaj o komfort termiczny na poddaszu i oszczędzaj!

  Chociaż 61% Polaków twierdzi, że mieszka, bądź w przeszłości mieszkało, w domu lub mieszkaniu z poddaszem, to wielu ma obawy związane z jego adaptacją na potrzeby mieszkaniowe. Dotyczą one m.in zachowania odpowiednich warunków termicznych zimą i latem oraz wzrostu rachunków za energię. Rozwiązaniem może być montaż energooszczędnych okien i przesłon VELUX.

  SPONSOROWANY 
 • Trzy propozycje eleganckich telewizorów do nowoczesnych wnętrz

  Trzy propozycje eleganckich telewizorów do nowoczesnych wnętrz

  Telewizory od dawna przestały pełnić jedynie funkcję użytkową w naszych domach czy mieszkaniach. Łącząc elegancki design i zaawansowane rozwiązania technologiczne, są one domowym centrum rozrywki, ale też nadają charakter całemu wnętrzu. Często też wyznaczają punkt, wokół którego organizujemy przestrzeń w salonie. Dlatego warto wziąć pod uwagę sprzęt, który będzie nie tylko naszpikowany nowinkami, ale także stanie się elementem wystroju danego pomieszczenia. Specjalnie z myślą o wymagających użytkownikach Samsung stworzył różnorodną linię telewizorów lifestylowych z której każdy może wybrać model najbardziej odpowiadający jego preferencjom - zarówno jeśli chodzi o parametry techniczne, jak i biorąc pod uwagę aspekty wizualne urządzenia. Bo kto powiedział, że telewizor musi być wyłącznie czarnym prostokątem na środku salonu?

  SPONSOROWANY 
 • Pokaż swoje umiejętności projektowania i wygraj cenne nagrody w konkursie VELUX!
 • Kierunek: szkoła

  Kierunek: szkoła

  Przygotuj się na powitanie szkoły i zadbaj o wyprawkę dla swojego dziecka. Nie zapomnij o niezbędnych przyborach i pomyśl o bezpiecznych dojazdach na lekcje. Malucha możesz dowieźć samochodem lub zapewnić mu własny środek lokomocji. Doskonałą alternatywą na codzienne wyprawy jest hulajnoga elektryczna, która sprawdzi się podczas podróży nie tylko do szkoły, lecz również na uczelnię, do pracy lub dodatkowe zajęcia. Sprawdź, jakie pojazdy warto wybrać.

  SPONSOROWANY 
 • Małżeńskie, młodzieżowe, dziecięce, czyli łóżka tapicerowane inne niż wszystkie
 • Z Panią Ewą spotykam się w jej domu położonym na Mazurach, w okolicy Pasymia. Dobrze znam to miejsce, ponieważ jako dziecko często przyjeżdżałam tutaj z rodzicami, w odwiedziny do ich znajomej.

  Z Panią Ewą spotykam się w jej domu położonym na Mazurach, w okolicy Pasymia. Dobrze znam to miejsce, ponieważ jako dziecko często przyjeżdżałam tutaj z rodzicami, w odwiedziny do ich znajomej.

  Dobrze pamiętam, że kiedyś zamontowany był tu piec, który w chłodne dni trzeba było uzupełniać w drewno. Dowiedziałam się od moich rodziców, że Pani Ewa postanowiła dokonać termomodernizacji i zdecydowała się na pompę ciepła. Chcę się dowiedzieć o tym urządzeniu jak najwięcej, a opinia użytkownika jest na to z całą pewnością najlepszym sposobem.

  SPONSOROWANY 
 • Jak walczyć z upałem na poddaszu? Unikaj sztuczek, postaw na sprawdzone rozwiązania!

  Jak walczyć z upałem na poddaszu? Unikaj sztuczek, postaw na sprawdzone rozwiązania!

  Szukając skutecznych metod ochrony poddasza przed nadmiernym nagrzewaniem, nie warto tracić energii na bezużyteczne sztuczki w stylu "zrób to sam". Zamiast szukać inspiracji na forach internetowych, warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, jak zewnętrzne przesłony na okna dachowe, które skutecznie blokują promienie słoneczne zanim dotrą do szyby i nagrzeją ją.

  SPONSOROWANY 
 • Wiosenne prace w ogrodzie - jakie narzędzia warto wybrać, aby je sobie ułatwić?

  Wiosenne prace w ogrodzie - jakie narzędzia warto wybrać, aby je sobie ułatwić?

  Wiosna to czas intensywnej pracy w naszych ogrodach: porządkujemy przestrzeń, wysiewamy nasiona, pielęgnujemy rośliny i trawnik, walczymy z chwastami. Duża ilość pracy oznacza także sporą ilość narzędzi - bez nich nie jesteśmy w stanie odpowiednio sprostać wszystkim wyzwaniom związanym z przygotowaniem ogrodu na sezon. Wybór odpowiednich narzędzi pozwoli nam czerpać przyjemność z pracy, oszczędzić czas i zminimalizować zmęczenie.

  REKLAMA
 • Kuchnia

  Kuchnia

  Piękna, funkcjonalna i nowoczesna kuchnia to marzenie niejednego. By jednak zachwycała estetyką, a jednocześnie spełniała nasze oczekiwania pod względem praktycznym powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jakość wyposażenia. Dopiero solidne sprzęty od sprawdzonych producentów w połączeniu z unikalnym designem gwarantują bowiem znakomity efekt końcowy. Stąd, warto postawić na, chociażby porządny zlew kuchenny, jako że stanowi on tu niezwykle istotny element.

  SPONSOROWANY 
 • Możliwości pomp ciepła, czyli jak wybrać urządzenie najlepsze dla Twojego domu

  Możliwości pomp ciepła, czyli jak wybrać urządzenie najlepsze dla Twojego domu

  Pompy ciepła wykorzystują energię z naturalnych źródeł do ogrzewania budynków. Inwestują w nie urzędy i deweloperzy, ale coraz częściej również prywatni inwestorzy. Są ekologiczne, tanie w utrzymaniu, niezależne i wydajne - co jednak kryje się pod tymi określeniami? Jak wybrać pompę ciepła, która odpowie idealnie na konkretne potrzeby? A tych w każdym domu jest wiele - bo wiele trzeba, by zapewnić doskonałe warunki dla całej rodziny.

  SPONSOROWANY 
 • Drabiny aluminiowe - sprzęt, który warto mieć pod ręką przez cały rok

  Drabiny aluminiowe - sprzęt, który warto mieć pod ręką przez cały rok

  Zima zbliża się wielkimi krokami! Za chwilę temperatury zaczną regularnie spadać poniżej zera, a więc definitywnie zakończą się prace porządkowe wokół domu. Czy to oznacza, że pora schować drabiny aluminiowe w dobrym miejscu, w kto rym doczekają wiosny? Zdecydowanie nie! Ten sprzęt przyda się nie tylko podczas wiosennych prac w ogrodzie czy letnich remontów, ale również w okresie przedświątecznym. Które modele sprawdzą się teraz najlepiej? Podpowiadamy, jak zadbać o bezpieczeństwo i komfort podczas świątecznych porządków i dekoracji domu.

  Materiał promocyjny
 • Jak urządzić domek ogrodowy, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń?

  Jak urządzić domek ogrodowy, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń?

  Masz ogródek działkowy? Relaksujesz się na działce rekreacyjnej w malowniczym zakątku? Uprawiasz z pasją kwiaty i warzywa na swojej posesji? A może Twoją posiadłość otacza rozległy ogród? Niezależnie od tego, jak duży jest teren zielony, potrzebujesz miejsca do wygodnego przechowywania przedmiotów przydatnych zarówno podczas pracy, jak i odpoczynku na świeżym powietrzu. Mamy dla Ciebie rozwiązanie: domek ogrodowy Hörmann. Podpowiadamy, jak optymalnie wykorzystać jego przestrzeń. Jaki materiał jest najlepszy na domek ogrodowy?

  SPONSOROWANY 
 • Komfortowe poddasze dzięki dobremu doświetleniu

  Komfortowe poddasze dzięki dobremu doświetleniu

  Wnętrza pod skosami mogą mieć niepowtarzalny klimat i zapewnić komfort mieszkańcom, jeśli tylko zadbamy o to, aby były odpowiednio doświetlone. Duże znaczenie ma również otwarcie domowych przestrzeni na widoki za oknem i zapewnienie sobie kontaktu wizualnego z zewnętrznym otoczeniem. Dostępne rozwiązania pozwalają na ciekawe aranżacje i dopasowanie ich do typu pomieszczeń. I co najważniejsze - dobrze doświetlone przestrzenie to lepszy nastrój i samopoczucie.

  REKLAMA
 • Zalety światła słonecznego - dla Ciebie i Twojego domu

  Zalety światła słonecznego - dla Ciebie i Twojego domu

  Jak pokazują najnowsze badania wykonane przez ARC Rynek i Opinia na zlecenie VELUX, Polacy dostrzegają zbawienny wpływ światła naturalnego na ich samopoczucie w domu (78%), jednocześnie co trzeci badany narzeka na słaby dostęp do niego.

  SPONSOROWANY