Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Niech te Święta będą okresem pełnym spokoju i miłości, a Nowy Rok czasem realizacji planów, spełnienia marzeń i osiągania sukcesów.

Życzymy wszystkim na Święta Bożego Narodzenia - zdrowia

Życzymy abyście byli zdrowi, by lecznicze właściwości owoców i warzyw pomagały Wam cieszyć się zdrowiem. Pamiętajcie, że zioła dobre na wszystko.

Życzymy wszystkim na Święta Bożego Narodzenia - Miłości

Oczywiście życzymy Wam mnóstwo miłości, także do roślin. Otaczajcie je ciepłym uczuciem, rozmawiajcie z nimi, a odwdzięczą się obfitością kwiatów i owoców. Zachęcamy także do wykorzystywania roślinnych afrodyzjaków na talerzu. Życzymy także wielu romantycznych chwil na łonie natury.

Życzymy wszystkim na Święta Bożego Narodzenia - zdrowego odżywiania

Wielu, wielu leniwych chwil wypełnionych delektowaniem się plonami z własnego ogrodu i balkonu. Abyście z przyjemnością cieszyli się smakami, zapachami i kolorami zbiorów. Pamiętajcie, że potrawy z grilla najlepiej smakują w ogrodzie.

Życzymy wszystkim na Święta Bożego Narodzenia - wytrwałośći

Wytrwałości w realizowaniu projektów ogrodowych, konsekwencji i nie poddawania się przy niepowodzeniach. Powodzenia życzymy wszystkim którzy dopiero planują założyć ogród i tym którzy stawiają pierwsze kroki w świecie roślin.

Życzymy wszystkim na Święta Bożego Narodzenia dobrej pogody

Pięknej pogody, by praca w ogrodzie sprawiała przyjemność, a rośliny rosły wyyysoko. Abyście przez cały rok z przyjemnością mogli delektować się urodą własnego, zadbanego ogrodu.

Życzymy wszystkim na Święta Bożego Narodzenia pociechy z dzieci

Oprócz radości z uprawiania grządek, życzymy także pociechy z dzieci, by wasz ogród był miejscem do radosnej zabawy najmłodszych.

Życzymy wszystkim na Święta Bożego Narodzenia wspaniałych podróży

Już zazdrościmy Wam wspaniałych podróży po ogrodach świata. Życzymy także byście odkrywali nowy wspaniały świat we własnym ogrodzie.

Życzymy wszystkim na Święta Bożego Narodzenia udanych zbiorów

By wasze zbiory były soczyste, jędrne, zdrowe, duże, smaczne i kolorowe. Życzymy także wysokiej skuteczności dla strachów na wróble. Niech owoce i grządki będą wolne od parcha, przędziorka, mszycy i pleśni. A zbiory kwintali z hektara lepsze od zeszłorocznych.

Życzymy wszystkim na Święta Bożego Narodzenia spełnienia marzeń

Genialnych pomysłów, spełniania marzeń i wytrwałości w realizowaniu planów. Radości z obcowania z przyrodą i realizowanie pasji w ogrodzie. By wasze plany się spełniały, zarówno zawodowe prywatne i ogrodowe. Aby ogród był waszą oazą spokoju i miejscem gdzie możecie odetchnąć od spraw zawodowych.

Więcej o: