Dla dziecka, dla ogrodu

1 czerwca to święto wszystkich nieletnich w kraju. Tego dnia nie może zabraknąć uśmiechu na żadnej dziecięcej buzi.  A gdyby tak pozwolić dzieciom urządzić ogród? Zobacz co z pewnością by wybrały!

Leżak dla Księżniczki

Na takim leżaku z chęcią wypocznie nawet najbardziej wymagająca Księżniczka. Z myślą o bezpieczeństwie i komforcie najmłodszych leżak posiada system blokujący wybrane ustawienie i zapobiegający przypadkowemu złożeniu, zaokrąglone krawędzie i nakładki antypoślizgowe. Jest pewnie i bajkowo. Koszt to ok. 90 zł.

Wypoczynek dla małego kierowcy

Dla zmęczonego rajdowcy proponujemy natomiast leżak ogrodowy z motywem samochodów ze znanej bajki "Auta".  Cena to także ok. 90 zł.

Razem raźniej

Siostry czy koleżanki mogą razem rozkoszować się ogrodowym relaksem. Pomoże im w tym zestaw uroczych mebelków: dwa krzesełka oraz stolik z parasolem. Koszt tego kompletu dla prawdziwych księżniczek to ok. 260 zł.

Ogrodowy domek

W takim domku dzieci mogą być pewne, że rodzice nie będą im przeszkadzać, gdyż... po prostu się nie zmieszczą. Ruchome okna, miniaturowe doniczki z kwiatami i drzwi zostały skonstruowane na wymiar dziecięcego wzrostu. Dodatkowo dokupić można wyposażenie: krzesła, stolik, a nawet kuchenkę. Póki co dostępne tylko za granicą, a cena to ok. 5500 dolarów.

Terenówką po ogrodzie

Który chłopiec nie marzy o posiadaniu dużego auta z napędem na cztery koła, które pokonuje wszystkie przeszkody na swojej drodze? W oczekiwaniu na spełnienie marzeń proponujemy drewnianego dżipa, który może zaparkować w ogrodzie. Auto posiada dwa wyjmowane foteliki w pierwszym rzędzie i pojemnik na zabawki pod przednią klapą. Wykonane jest z drewna sosnowego i ma wymiary 185x100x85 cm. Koszt to ok. 1700 zł.

Stróż ogrodu

Dzieci szybko się nudzą i nawet ukochane postaci z bajek często odchodzą w zapomnienie. Odpowiedzią na ten nieuchronny proces jest krzesełko Puppy. Zostało wykonane z utwardzonego plastiku i posiada bezpieczną dla maluchów formę pozbawioną ostrych kantów. Produkt przystosowany jest zarówno do zabaw w mieszkaniu, jak i na świeżym powietrzu. Dostępny jest w kilku rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych. Cena: od: 1387 do 4527 zł, w zależności od wielkości.

Powrót jaskiniowców

Kanapa i fotele przypominają meble wyłupane w skale, rodem z mieszkania bajkowych jaskiniowców - Flinstonów. Taki zestaw w ogrodzie będzie oryginalną inspiracją do zabaw i pomoże przenieść się najmłodszym do przeszłości. Zostały wykonane z trwałego tworzywa polietylenowego. Koszt: sofa - 1353 zł, fotel - 876 zł, stolik - 635 zł.

Kolorowe kwadraty

Z takich krzesełek i na takim stole każde danie podane podczas rodzinnych obiadów w ogrodzie będzie smakowało lepiej.

Kolorowe formy

Te dziecięce meble wykonano z nowoczesnych, syntetycznych plecionek, dlatego idealnie sprawdzą się w ogrodach. Są odporne na niekorzystne działanie pogody, wygodne, a różne kształty i kolory pobudzą wyobraźnię najmłodszych.

Ekologicznie i z pomysłem

Tworzywo, z którego skonstruowano domek i indiańskie tipi, to karton pochodzący z recyklingu. To ekologiczne rozwiązanie pozwala na nieograniczony rozwój dziecięcej wyobraźni, gdyż do ich ozdobienia dziecko może użyć flamastrów, farb, naklejek. Konstrukcja, wbrew pozorom, jest bardzo wytrzymała, a wszystkie zabawki można wielokrotnie składać i rozkładać. Cena to ok. 275 zł.

Fot. www.pikinini.pl

Dwa w jednym

Ta zabawka postawi niejedno dziecko przed trudną sztuką wyboru: bujać się czy jeździć? W zależności od ustawienia drewniana konstrukcja może być pojazdem lub bujanym, wygodnym fotelem.

Fot. www.homegazine.fooyoh.com

Czas na paski

Takie pasiaste krzesło to z pewnością dla najmłodszych najlepszy pomysł na mebel ogrodowy.  Skoro w domu goszczą tradycyjne krzesła, to niech ogród będzie miejscem na taką fantastyczną leżankę. Spełnienia marzeń dla wszystkich dzieci!

Fot. www.domtrendy.pl