Prysznic bez brodzika w remontowanej łazience jest już możliwy

Nowe super płaskie odpływy Advantix zostały specjalnie zaprojektowane do pomieszczeń remontowanych. Mają one bowiem bardzo niską wysokość zabudowy - od 62 do 67 mm, w zależności od modelu. Nie ma więc już żadnego powodu, aby rezygnować z prysznica bez brodzika, który staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem.

Prysznice na poziomie posadzki są bardzo wygodne i estetyczne. Poza tym to doskonałe rozwiązanie, gdy w domu są osoby starsze lub niepełnosprawne, gdyż umożliwiają bezprogowe wejście do łazienki.. Odpływy Advantix wyróżniają się niezwykle płaskimi korpusami i małą wysokością montażową, co pozwala instalować je nawet w podłogach o bardzo niskiej konstrukcji.

Nowe odpływy mogą być łączone z odwodnieniami liniowymi, a także z wersjami narożnymi. Pasują zarówno do kwadratowych, jak i okrągłych rusztów firmy Viega.

Odpływ liniowy Advantix Basic jest dostępny w wersji do montażu przy ścianie lub w dowolnym miejscu łazienki, w pięciu długościach.

Odpływy punktowe mają wysokość zabudowy zaledwie 62 mm, modele narożne - 66 mm, a odwodnienia liniowe - 67 mm. Pomimo tak płaskiej konstrukcji wszystkie odpływy zachowują wysoką wydajność: od 0,4 do 0,5 l/s.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.