DuraStyle - nowa seria łazienkowa Duravit

Nowa seria łazienkowa DuraStyle jest funkcjonalna, higieniczna i łatwa do utrzymania w czystości. Wyróżnia się powściągliwym, eleganckim wyglądem, dobrze odnajdującym się we wnętrzach o różnych stylach. Występuje w wersji do użytku prywatnego i publicznego.

Seria łazienkowa Durastyle stanowi połączenie nowoczesności i funkcjonalności. Współpracując z Matteo Thun & Partners, firma Duravit stworzyła ofertę spójnego, inteligentnego i pełnego programu łazienkowego, który przykuwa uwagę swoją niezwykłą lekkością i prostotą form. Wąski, elegancki rant umywalki i zwężający się zewnętrzny brzeg, który wyraźnie opada ku środkowi to cechy charakterystyczne DuraStyle. W ten sposób umywalka i miska toaletowa wydają się smuklejsze i bardziej subtelne, niemal zwiewne.

Umywalki

Warianty umywalek obejmują małe umywalki do mycia rąk oraz modele meblowe, a ich prostokątna podstawowa forma oferuje dużą, praktyczną półkę i odpowiednią dla komfortu użytkowania głębokość misy.

Miski toaletowe

Miski toaletowe stojące i wiszące uzupełnia niezwykle smukła w swej formie deska, która sprawia, że miska ma prosty i zarazem elegancki wygląd. Wisząca miska toaletowa bez rantu spłukującego to nowe rozwiązanie, dzięki któremu czas jej czyszczenia jest krótszy. DuraStyle oferuje również miski toaletowe stojące i wiszące z deską sedesową z funkcją mycia SensoWash.

Meble łazienkowe i akcesoria

Meble łazienkowe oraz oferowane akcesoria mają wpływ na ogólny nastrój: połączenie otwartych i zamkniętych przestrzeni nadaje lekkość i przestronność szafkom na kosmetyki, półkom i innym obudowanym elementom wyposażenia. Nowe warianty umiejętnie łączą przestrzeń na półki i schowki. Na przykład, asymetryczna szafka z otwartą półką z boku lub obramowania umywalki dostępne z szufladą lub bez niej.

Klasyczna, wysoka szafka posiada rozłożenie w pionie na części, z których 2/3 stanowią zamknięte półki, a 1/3 otwarte - całość przypomina design umywalek obudowanych szafkami. Połączenie jasnych i ciemnych wykończeń szafki sprawia, że wnętrze staje się jeszcze bardziej interesujące. Harmonijny kontrast stanowi połączenie matowej bieli lub bazaltu z dębem lub orzechem.

Wśród eleganckich akcesoriów znajdziemy wieszak na ręcznik czy też proste lustra z nowoczesną technologią LED i jasnością do 300 luksów.

Wanny

W ramach nowej serii firma Duravit oferuje również osiem wanien dostępnych w modelach jedno- lub dwuosobowych, z systemem hydromasażu lub bez. W połączeniu z obudową drewnianą, wykonaną w jednym z czterech wykończeń powierzchni, wanny doskonale uzupełniają wyposażenie łazienki.

Cechą charakterystyczną wanny DuraStyle jest to, że posiada w bocznej części krawędź wyciągniętą do góry, która pełni dwie funkcje: uchwytu wannowego ułatwiającego wchodzenie i wychodzenie z wanny oraz osłony, dzięki której akcesoria łazienkowe ustawione za nią na krawędzi wanny nawet potrącone, nie wpadną do niej.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: