Drzwi jak tablica - kolekcja Happy

Kolekcja Happy - drzwi do szczęśliwego dzieciństwa najmłodszych pociech.

Firma POL-SKONE, producent stolarki otworowej, na swoje 20-lecie przedstawia nową kolekcję drzwi Happy. Skrzydło drzwi wewnętrznych może pełnić funkcję tablicy do malowania. Model ten dostępny jest również w opcji obustronnie malowanej lub w wersji przeszklonej, co daje wiele aranżacyjnych możliwości.

Konstrukcję skrzydła tworzy ramiak z klejonki sosnowej, obłożony malowanymi płytami HDF. Wypełnienie stanowi płycina obustronnie malowana. Dostępne w wymiarach "60", "70", "80", "90". Mogą być stosowane jako drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe nawet w systemie przesuwnym. Dostępne we wszystkich kolorach tęczy czyli bogata paleta barw RAL i NCS.

Skrzydło drzwiowe Happy z magnetyczną tablicą łączy w sobie elementy edukacji, zabawy i praktyczności. Dla rodziców oznacza to koniec niechcianych rysunków na drzwiach i ścianach, a dla dzieci pełnię szczęścia. Drzwi z tej kolekcji będę również doskonałym elementem kuchni, przypominającym o zakupach. Z powodzeniem mogą również znaleźć zastosowanie w lokalach użytkowych, informując klientów o aktualnych promocjach.

Więcej o: