Ultra cienkie telewizory Samsung ze sztuczną inteligencją: oferta 2020

Nieskazitelna jakość obrazu, nowoczesny design, większe rozmiary, a przede wszystkim sztuczna inteligencja i inne świetne funkcje wyróżniają nową ofertę telewizorów Samsung. Wszystkie sprzętowe nowości zaprezentowano podczas Samsung Forum 2020. Oto hity.

Artykuł sponsorowany

Oglądanie obrazu w nowych telewizorach Samsung to zupełnie inne doznanie i niezwykle wciągające wrażenia. To też łatwiejsza integracja urządzeń domowych. Wśród największych nowości – flagowy telewizor Samsung QLED 8K Q950TS, który dostępny jest w rozmiarach 65, 75 i 85 cali. To nieskazitelna jakość obrazu i dźwięku, sztuczna inteligencja oraz ultra cienki design o grubości zaledwie 15 mm. Z ekranem, który zajmuje 99% powierzchni urządzenia i sześcioma wbudowanymi głośnikami. Świetnym modelem z tej samej linii 8K jest również Q800T.

Telewizor Samsung QLED 8K Q800TTelewizor Samsung QLED 8K Q800T Fot. Samsung

Kolejne elektroniczne hity Samsunga na 2020 rok to też nowe modele QLED 4K dostępne teraz z ekranami o przekątnych od 43 do 85 cali. Wśród nich: Q60T, Q70T, Q80T, Q90T i Q95T. Telewizory Crystal UHD, a także modele lifestyle i sprzęt audio. To inteligentniejsze telewizory, które uwzględniają różne style życia i potrzeby widzów.

Weszliśmy w nową dekadę inteligentnych telewizorów, a ten rok przyniesie jeszcze więcej możliwości w zakresie ich personalizacji. 

– powiedział Nathan Sheffield, Head of TV and Sound Devices, Samsung Europe.

Oferta telewizorów podczas Samsung Forum 2020.Oferta telewizorów podczas Samsung Forum 2020. Fot. Samsung

Tegoroczna linia urządzeń zapewnia wrażenia wizualne, dzięki którym widzowie nie muszą już iść na kompromis.

  • Sztuczna inteligencja oraz jeszcze lepsza jakość obrazu i odtwarzanej treści. To aż 33 miliony pikseli w telewizorach z procesorem Quantum 8K i platformą Tizen.
  • Nowa funkcja analizująca warunki oświetlenia oraz jego rozmieszczenie w poszczególnych scenach – Adaptive Picture. Niezależnie od jasności pomieszczenia zapewnia doskonałą jakość obrazu.
  • Trójwymiarowy efekt dźwiękowy – Objecting Tracking Sound+ (OTS+). Jest tworzony za pomocą algorytmu sztucznej inteligencji. Doskonale dopasowuje dźwięk do akcji na ekranie, zapewniając świetne wrażenia z oglądania.
  • Rewelacyjny system nagłośnienia – Q-Symphony. Po raz pierwszy w historii, telewizory QLED z oferty 2020 używają górnych i bocznych głośników jako dodatkowego kanału audio. To bogatszy i pełniejszy dźwięk przestrzenny.
  • Lepsza integracja między telewizorem, a urządzeniami audio. W europejskiej ofercie znalazła się seria Q, w tym modele: Q800T, Q70T i Q60T, które osiągają doskonałą synergię z telewizorem QLED i zintegrowany dźwięk. Także nowa seria S: S60T i S40T, która jest doskonałym niezależnym źródłem dźwięku. Idealna na miłośników muzyki i stylowego designu.
  • Możliwość przesyłania obrazu z komórki lub innego urządzenia mobilnego na ekran TV – zapewnia to nowa funkcja Multi-View. Natomiast dzięki Tap View podłączenie smartfona do telewizora jest proste jak nigdy dotąd – działa przez stykanie dwóch urządzeń ze sobą.

Telewizory lifestylowe z obracającym się obrazem

Telewizor Samsung The Sero.Telewizor Samsung The Sero. Fot. Samsung

Taką funkcję posiada model The Sero. Możliwe jest korzystanie z różnych treści, także pochodzących z mediów społecznościowych i zmienianie orientacji wyświetlacza. Wystarczy zduplikować treści z podłączonego do niego smartfona.

Najmodniejszy TV design

Samsung zapewnia, że telewizor The Serif, dostępny w wersjach 43, 49 i 55-calowej, w dwóch nowych kolorach – Cloud White i Cotton Blue udekoruje salony. Podczas tegorocznej edycji prestiżowego konkursu International Forum (iF) Design Awards ten model został wyróżniony za innowacyjne wzornictwo. 

Inteligentny telewizor, który potrafi zarekomendować dzieła sztuki zgodne z preferencjami właściciela

To The Frame – model z funkcją automatycznego selekcjonowania, której działanie opiera się na sztucznej inteligencji.

Oferta telewizorów Samsung na rok 2020 jest naprawdę bardzo ciekawa. Szykują się niezłe hity, które z pewnością stylowo zwiększą komfort kinomaniaków podczas filmowych seansów. Niebawem w sklepach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.