Efektowne sofy Grappa

Etap Sofa, jedna z najpopularniejszych polskich marek mebli tapicerowanych, wprowadza do swojej oferty kolekcję Grappa. Nowe meble to doskonałe połączenie atrakcyjnej formy, wyrazistej linii i ponadczasowego wzornictwa. Dodatkowymi atutami kolekcji, które skuszą nawet najbardziej wymagających klientów, są funkcjonalność i komfort.

Grappa to nowoczesny program wypoczynkowy o charakterystycznej linii, która nadaje meblom efektowną formę, przypominającą cięty kryształ. Surową bryłę mebla podkreślają tu ostro zakończone boki oraz skośne cięcia skóry. Całość idealnie pasuje do współczesnych wnętrz. Mebel zaprojektowano z zamiarem dostarczenia użytkownikom maksymalnego komfortu. Służą temu głębokie i sprężyste siedziska oraz ruchome oparcia, które możemy dowolnie dopasować do pozycji siedzącego, dzięki czemu każda chwila spędzona na kanapie będzie celebrowana w przytulnym i wygodnym otoczeniu.

W kolekcji Grappa dostępny jest zgrabny fotel oraz funkcjonalny narożnik z pakownym pojemnikiem na pościel i rozkładaną powierzchnią do spania. Meble oferowane są w szerokim wyborze doskonałych jakościowo naturalnych skór Etap Sofa. Kosztują: fotel od 1999 zł, narożnik od 8599 zł. Można je kupić w dobrych salonach meblowych na terenie całej Polski.